חידון ההלכה העולמי של "קול ברמה" – ישודר מביתו של מרן

סוגרים מעגל: לראשונה מזה שמונה שנים ישודר חידון ההלכה העולמי של רדיו "קול ברמה" מביתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל

כמה סמלי: לראשונה מזה שמונה שנים ישודר חידון ההלכה העולמי של רדיו "קול ברמה" מביתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל – וזאת לאחר שבתחנה המתחרה – "קול חי" החליטו לשדר חידון זהה מישיבת אור החיים ממנה שודר החידון בשמונה השנים האחרונות.

כאמור, החל מהערב (ראשון) ישדרו את החידון מביתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בשיתוף פעולה של "מכון ישראל" מיסודו של בנו של מרן הרב משה יוסף שליט"א. רב ספרדי אומר בשיחה ל"אקטואליק" – כי זהו יום חג עבור שוחרי התורה וההלכה על פי פסיקותיו של מרן זצ"ל.

עונה זו – השמינית במספר – יעסוק החידון בהלכות ברכות, יום טוב וחול המועד ע"פ פסקיו של מרן שר התורה זצ"ל, כפי שהם מובאים בספריו הקד' "חזון עובדיה".

"חידון ההלכה" נחשבת ל'תכנית הדגל הרוחנית' של בני התורה בארץ ובעולם ובנוסף היא זוכה לאחוזי האזנה גבוהים מאוד בקרב כל הקהלים.

במהלך כל אחת מ-12 התכניות ייבחנו הרבנים-המתמודדים ע"י הגאון הרב בנימין חותה שליט"א, ובהגשת השדרן יניב מאירי, ובסיומה – בגמר הגדול – יוענק 'כתר חתן הלכה עולמי' לרב מתמודד, וכן פרס בסך 20,000 שקלים.

בעונה הנוכחית יוענקו גם פרסים וכסף מזומן בשווי אלפי שקלים כמעט לכל הרבנים המתמודדים. בנוסף, בחידון של העונה השמינית מתמודדים שבעה עשר אברכים.

את החידון ניתן לשמוע בשידור חי ברדיו קול ברמה בכל יום ראשון החל מהשעה 21.00
92.1 104.3 105.7

מ"קול ברמה" נמסר: "כי זוהי זכות עצומה עבורנו להכיר טובה למרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל שמכוחו הוקמה תחנת קול ברמה ואם נצליח באמצעות החידון להשיב לו מעט מן המעט עבור מה שעשה עבורנו והיה זה שכרנו".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רעיון גדול! ישר כח!

  ב"ה זוכים לשמוע תוכנית לעניין,
  מביתו של מרן..
  ועל ספרי מרן.
  עלו והצליחו

  משה |
  הגב
 2. מסכנים

  שאין תוכן ממשי מנסים למשוך ע"י תפאורה מסביב..וד"ל

  שימי |
  הגב
 3. דרעי לא יודע איך לאכול את תרגילי קול ברמה

  תכלס מרן מנצח שקול ברמה מצליח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב