חידוש מרצפות

אם גם לכם יש בבית מרצפות דהויות ומיושנות הזקוקות לחידוש בדחיפות, וודאי תשמחו לדעת שניתן להפכן למבריקות כבתחילה באמצעות טכניקות שונות של חידוש מרצפות. בעבר היה מקובל להחליף את מרצפות הבית אחת לכמה שנים כדי לחדש את מראן, אך כיום- עם התקדמות הטכנולוגיה והמצאתן של מכונות הפוליש והליטוש, פעולת חידוש המרצפות נעשתה קלה ומהירה.

מה זה חידוש מרצפות?

במידה ויש לכם בבית הפרטי או בבית העסק מרצפות רבות שהספיקו לצבור אבק ולכלוך/ מרצפות שבורות/ מרצפות שנפגם מראם, ישנן אפשרויות רבות לחדש את האריחים בצורה יוצאת מן הכלל, הנה כמה מהן:

  • חידוש מרצפות בסיסי- הסרת המרצפות אחת אחרי השנייה בזהירות, ניקוי כללי של האריחים והסדקים בעזרת מכונת פוליש המבריקה אותם, ולאחר מכן מריחת חומר המצפה את המרצפות הנקרא "סילר", שמטרתו לשמור על מראה מבריק של האריח לאורך זמן. ניתן למצוא אפשרות חידוש מרצפות זו כמעט בכל חברות הפוליש והליטוש.
  • חידוש מרצפות באמצעות פוליש ווקס- באמצעות שיטה זו אין צורך להסיר את האריחים, אלא באמצעות מכונת הפוליש מבריקים את המרצפות מלכלוך ומצפים אותן בשכבת ווקס (שעווה).
  • חידוש מרצפות באמצעות פוליש קריסטלי- באמצעות טכניקה זו משתמשים במכונת הפוליש כדי להסיר שכבה עליונה מן האבן ולאחר מכן מחדירים שכבה נוספת של קריסטלים זעירים המצפים את המרצפת ומעניקים לה מראה מבריק ויוקרתי. חידוש מרצפות זה הינו המתקדם ביותר בתחום ומעניק לרצפות מראה רטוב ומיוחד.
  • חידוש מרצפות באמצעות ליטוש- ליטוש מרצפות הינה פעולה מורכבת למדי הכוללת לעיתים חסרונות כגון לכלוך ואבק. באמצעות מכונה מיוחדת מקלפים כמה שכבות מן האבן עד לקבלת מראה מבריק ונקי.
  • מריחת סילר- סילר הינו חומר המורחים על המרצפת בדרך כלל לאחר סיום הפוליש או הליטוש, הסילר מצפה את השיש/ האבן ומעניק לה הגנה מפני לכלוך ורטיבות.
  • שמירת המרצפת ברמה יומיומית- חשוב לנקות את המרצפת אך ורק עם חומרי ניקיון עדינים, ללא אקונומיקה, וכדאי להימנע מגרירת ריהוט כבד העלול לשרוט את המרצפות.

חידוש מרצפות עם "מור ליטושים"

אז אחרי שקראתם איך ניתן לחדש את המרצפות, וודאי תרצו לבחור באנשי מקצוע שיוכלו לבצע עבורכם טיפול זה. אנשי המקצוע של "מור ליטושים", מתמחים בכל סוגי חידוש המרצפות – כגון: מרצפות שיש, אבן ועץ, ליטוש, פוליש לכל סוגיו ועוד. אנשי המקצוע המוסמכים של "מור ליטושים" יבדקו עבורכם את סוג ומבנה המרצפת כדי לדעת מה יהיה הטיפול הנכון עבורכם. אנו מקפידים על זהירות ודייקנות בכל שלבי הביצוע על מנת להעניק לכם תוצאות משביעות רצון. בנוסף, אנו משתמשים במהלך עבודתנו במכונות הפוליש והליטוש המתקדמות ביותר, ובחומרי ההדבקה האיכותיים ביותר.

אנו נושאים עמנו ניסיון רב בשנים, עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים, ונשמח לסייע לכם בחידוש המרצפות בביתכם!

מקורות:

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.