ביקור חיזוק בבית ראש ישיבת 'אור ישראל'

פרסום ראשון: הגר"י אדלשטיין ב ביקור חיזוק והזדהות בבית הגר"י רוזן. "אי אפשר לשתוק. אנשי 'הפלג' – שור מועד" {"אשריכם שנתפסתם"}

פרסום ראשון: לאחר המתקפה וכתובות הנאצה נגד ראש ישיבת 'אור ישראל' הגאון רבי יגאל רוזן, כעת קיבל ראש הישיבה חיזוק נדיר מהגאון רבי יעקב אדלשטיין רבה של 'רמת השרון' שהגיע במיוחד למעונו של הרב רוזן לחזקו ולעודדו.

כפי שדווחנו הבוקר, אמש בשעת לילה מאוחרת ריססו אלמונים המזוהים ככל הנראה עם קבוצת 'הפלג הירושלמי' "די. משת"פ", נכתב על קירות הבית, מה שמלמד על כך שאחראים לה גורמי קיצון המתנגדים לחוק הגיוס ורואים ברב רוזן אחד ממובילי העמדה הפרקטית בענין.

הגרי אדלשטיין 3

מדובר בפעם השניה שמרוססות כתובות כאלה על קירות ביתו של ראש הישיבה. לפני כשלשה שבועות דיווחנו כי אלמונים, המזוהים ככל הנראה עם המאבק נגד הגיוס, ריססו כתובות נאצה חמורות על דלת ביתו של ראש ישיבות 'אור ישראל' בפתח תקווה, הגאון רבי יגאל רוזן, הדביקו את דלת ביתו ושברו את מנעול הדלת.

ל'קוקר' נודע כי ציטוטים חריפים נאמרו על ידי הגאון רבי יעקב אדלשטיין בפני הגר"י רוזן: "הם שור המועד, צריך להפסיק את הביזוי תלמידי חכמים, באיזה שהיא דרך, אנחנו כלפי עצמנו לא יכולים לשתוק אשריכם שנתפסתם על דברי תורה". כך הגר"י אדלשטיין.

"יש לחכם זכות שהאנשים האלה רודפים אתכם". אמר הגר"י. בדבריו התעניין על תיקון חוק הגיוס ואף התפלא מדוע "זוכה" הגר"י רוזן שרודפים דווקא אותו". הגר"י רוזן השיב על כך: "אני מסייע רבות גם לאנשים שלהם שפונים אליי בעניין הזה אבל הם משלמים לי רעה תחת טובה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הגאון הגדול רבי יגאל רוזן צדיק אמיתי שמוסר נפשו למען עולם התורה וכמה מפרחחי נצח רודפים אותו.

  שמאי |
  הגב
 2. הקב"ה למה? ועד מתי???

  כל הצרות בגלל "חידוש גזרת הגיוס" ע"י פלג המשכילים:

  פלג המשכילים של דורינו הולכים נגד החזון איש ז"ל, נגד הבריסקע רב ז"ל, נגד הרב שך ז"ל, הולכים נגד הרב אלישיב ז"ל, הולכים נגד מרן הצדיק הרב ר' שמואל אורבאך שליט"א, הם נגד כולם, נראה שהם גם נגד הקב"ה ר"ל. אשריכם אשריכם ירושלמים המקדשים את שם שמים ברבים באש ובמים העומדים על המשמר… אוי אוי אני באמת מקנא בכם ובגן עדן שלכם. וגם לכם העריקים אשריכם אשריכם !!!!!!! אין אתם יודעים את גודל הנחת רוח שאתם עושים עכשיו בכלא 6 להקב"ה.אשריכם ירושלמים אשריכם שמקדשים שם שמים אשריכם הננו מקנא בכם גם פה וגם בגן עדן כל הציבור החרדי איתכם חזקו לעד, ונתחזקה. עלו והצליחו ד' איתכם מקדשי שם שמים ברבים. עברנו את האינקוויזיציה, ונצחנו עברנו את היטלר ונצחנו, גם בס"ד נעבור וננצח גם את המדינה הטמאה"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב