חיזוק חב"די: הגרח"ש דייטש הביע תמיכה ב'יהדות התורה'

בצל חילוקי הדעות בחב"ד בדבר ההצבעה במערכת הבחירות, חיזוק לרשימת 'יהדות התורה. הגרח"ש דייטש מגדולי משפיעי חסידי חב"ד: דעתו של הרבי זי"ע להצביע עבור הרשימה החרדית ביותר, וללא ספק שזה האות ג'.

הגרח"ש דייטש שליט"א מגדולי משפיעי חסידי חב"ד: דעתו של הרבי זי"ע להצביע עבור הרשימה החרדית ביותר, וללא ספק שזה האות ג'

מאז ומתמיד ידוע לכל צבור אנ"ש על הוראתו של הרבי זי"ע שיש להצביע עבור הרשימה החרדית ביותר וללא ספק שכיום יש להצביע עבור רשימת אגודת ישראל ג'– כך אמר הגאון החסיד רבי חיים שלום דייטש ראש כולל 'צמח צדק' ומגדולי המשפיעים בחסידות חב"ד.

הגרח"ש דייטש, ציין שבפרט בבחירות הנוכחיות שהם גורליות לקיומה של תורה שעה שיסודי וגופי התורה מוטלים על כף המאזנים ועננת גזירת גיוס מרחפת על היכלי הישיבות וישנה סכנה קיומית למושג של לומדי תורה, מוטלת חובת הקודש להצביע עבור ג' כאשר אני בטוח בכך ללא כל צל של ספק שזו היתה דעתו הק' של הרבי זי"ע, וכך אני מורה לכל השואלים בעניין הבחירות.

הרבי זי"ע הורה מפורשות על החובה להשתתף בבחירות ולא לנקוט חלילה בצעד של הימנעות, ובהוראתו אף ציין שיש להצביע 'לרשימה החרדית ביותר' ואין כל ספק שבמצב של היום רשימה זו היא החרדית ביותר וההצבעה עבור רשימת יהדות התורה ג' הוא מילוי הוראתו ובקשתו הק' של הרבי זי"ע, כאשר יש להיחלץ חושים להציל את התורה מידי מבקשי רעתה.

במקביל, נמשכת ההתעוררות הרבה בקרב חסידי חב"ד להצביע עבור רשימת יהדות התורה ג' לאור הסכנה החמורה בהרס בני הישיבות ע"י המפלגות החילוניות אשר הכריזו על רצונם להמיט חלילה כליה על עולם הישיבות ומבקשים לבצע משימה זדונית זו בכנסת ה-20.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.