חיזוק לברקוביץ: ירושלים תצליח תומכת בו

יהודה בן יוסף, הודיע על תמיכתו במועמד המוביל לראשות עיריית ירושלים, עופר ברקוביץ."השילוב בין התעוררות, ברקוביץ וביני, יהווה גשר איתן בין הקהלים בירושלים."

 

הבוקר (יום ב') נחתם הסכם בין יהודה בן יוסף מתנועת "ירושלים תצליח" לבין תנועת התעוררות, במסגרתו יתמוך בן יוסף במועמד המוביל לראשות עיריית ירושלים עופר ברקוביץ.

במידה וברקוביץ ייבחר לראשות העיר, בן יוסף ישמש כאחד מסגניו.

בן יוסף (בן 58), קצין במילואים, איש חינוך מזה ארבעה עשורים בירושלים. שימש כמורה במשך 20 שנה, הקים את בית הספר בית הצייר, אותו מנהל עד היום ומשמש כיו"ר ועד מנהלי בתי הספר. בנוסף נחשב למנהיג העדה הכורדית, יו"ר התנועה לידידות ישראל-כורדיסתאן, נבחר להסתדרות המורים בשתי קדנציות ונאבק למען שדרוג החינוך בירושלים.

במעמד החתימה אמר בן יוסף: "אני ראיתי את הערכים ואת הציבור הפלורליסטי בירושלים לנגד עיניי. אני סמוך ובטוח כי השילוב בין תנועת התעוררות והעומד בראשה, ראש העיר הבא, עופר ברקוביץ לביני, יהווה גשר איתן בין הקהלים השונים בעירנו ירושלים.

ברקוביץ, יצור במועצת העיר פסיפס ירושלמי אנושי, המבטא את כלל הדעות, כדי שכל ירושלמי יראה בהנהגת העיר את המיוצג שלו.

מחר, חבריי ואני נצא לקלפיות בהמונינו ונצביע לראש העיר הבא-עופר ברקוביץ. נצביע לירושלמי שורשי, ערכי, נקי כפיים שנכנס לחיים הציבוריים מאהבת העיר בלבד ומהרצון ליצור כאן מקום טוב יותר עבור כולנו. לא בכדי היחיד שהגיע עם תכנית מרשימה ומגוונת לעשור הקרוב, הוא ברקוביץ. מחר כולנו באים ומנצחים.

יו"ר תנועת התעוררות והמועמד המוביל לראשות עיריית ירושלים, עופר ברקוביץ: "אני שמח על הצטרפותו של יהודה בן יוסף מירושלים תצליח. יהודה הוא איש חינוך, איש של עשייה, נציג העדה הכורדית. הוא יוביל את תחום המנהלים הקהילתיים והגברת ההשקעה שלנו בשכונות. אנחנו מתחילים כאן דרך משותפת ארוכה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.