חיזוק ל"יום ליום": כתבים חדשים הצטרפו

הוברמן (59) שימש ככתב ככתב לענייני יש"ע ועורך חדשות בעיתון 'הצופה', וכתב צבאי של 'מקור ראשון' מצטרף אל העיתון . אל צוות הכתבים מצטרף גם שמואל בן צבי שהחל מהשבוע יסקר את הנעשה בקהילות היהודיות ברחבי העולם

ליום ליום מצטרף השבוע חגי הוברמן אל צוות הכתבים בעיתון ויסקר את התחום הצבאי במדור חדש בשם 'על הכוונת' שיפורסם השבוע בפעם הראשונה.

הוברמן (59) שימש ככתב ככתב לענייני יש"ע ועורך חדשות בעיתון 'הצופה', וכתב צבאי של 'מקור ראשון' בהמשך הפך לכתב הצבאי של עיתון "המבשר", ולאחר מכן ככתב המדיני – צבאי של השבועון "בקהילה" וכיום משמש כעורך עיתון 'מצב הרוח' המופץ בציבור הדתי לאומי.

אל צוות הכתבים מצטרף גם שמואל בן צבי שהחל מהשבוע יסקר את הנעשה בקהילות היהודיות ברחבי העולם.

נעמה עידן – מנכ"לית ובעלים של 'עיתון 'יום ליום' מסרה כי היא "שמחה להרחיב את השורות ולהתברך בכתבים ופרשנים מעולים שיעשו את תפקידם נאמנה. נמשיך להביא תקשורת מקצועית אמיתית ואיכותית לכל שכבות הציבור"

יוחאי דנינו עורך חדשות בעיתון 'יום ליום': "חגי איש כביר מעש, וכמובן שאני יכול להיות לתלמידו בתחום התקשורת. שמואל כתב צעיר ונמרץ שהוכיח את יכולותיו, אני מברך אותם לרגל ההצטרפות למשפחת 'יום ליום' ומקווה שנמשיך לעשות חדשות טובות אמיתיות ואיכותיות".

עם קבלת התפקיד אמר הוברמן: "אני שמח להצטרף אל צוות הכתבים של העיתון 'יום ליום', עיתון שאמנם שונה בתפיסתו מהשקפת עולמי הדתית, אבל מביא תקשורת נקייה, ערכית, חפה מהשמצות ומקיצוניות פוליטית, אל העם על כל מגזריו, ובעיקר מכבד את כל גדולי ישראל מכל המגזרים. אני שמח שניתן לי לתרום לקוראיו מידיעותי וניסיוני בנושאים הצבאיים והביטחוניים של מדינת ישראל. אעשה הכל על מנת להעשיר את הקוראים בידיעות ופרשנויות בנושאים אלו. כה לחי".

בן צבי שכאמור הצטרף אף הוא אמר כי הוא "שמח להצטרף למשפחת 'יום ליום'. אני מודה למנכ"לית ולעורך על האמון שנתנו בי, ובטוח שיחד עם כל צוות העובדים וההנהלה, ה'עיתון לאנשים טובים' ימשיך להוביל ולהצליח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.