חיזוק לישי: הרב ירוסלבסקי קורא לתמוך רק במי שיתמוך בממשלת ימין

מזכיר בית דין רבני חב"ד הרב יהודה ירוסלבסקי קורא לחסידי חב"ד להצביע אך ורק למפלגה שתצהיר כי תתמוך רק בממשלת ימין, בכך רומז אחד מהרבנים הבכירים של חבד לתמוך בישי.

חיזוק לאלי ישי: מזכיר בית דין רבני חב"ד הרב יהודה ירוסלבסקי קורא לחסידי חב"ד להצביע אך ורק למפלגה שתצהיר כי תתמוך רק בממשלת ימין, בכך רומז אחד מהרבנים הבכירים של חבד לתמוך בישי.

בראיון שהעניק לעיתון כפר חב"ד אומר הרב ירוסלבסקי כי "חסידי חב"ד אינם קולות צפים וכי ברור שחסידי חב"ד יצביעו כפי הוראות הרבי".

בחב"ד אומרים כי  אלי ישי יקטוף את הפירות וייהנה מתמיכה בחב"ד לאחר שמפלגתו היא חרדית וגם הצהירה שתתמוך בממשלת ימין". בנוסף, אומרים בחב"ד כי הפזילה של יהדות התורה לשמאל, והתמונות של ליצמן עם בוז'י לא יוסיפו קולות ליהדות התורה בכפר חב"ד".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קול ברמה בלחץ יש ירידה ברייטינג? רק ש"ס בראשות דרעי תמשיך
  את המהפכה הספרדית1 דרעי איש עשיה וביצוע!!!

  מסתננים , יוקר מחיה , דיור ישי הכישלונר שר השיתוק היה שר פנים ושר כלכלה.
  חימם את הכיסא מעל 10 שנים!!

  שינשין |
  הגב
 2. הרשות השנייה חוקרת דיווחים ועדויות, לפיהם יו"ר ש"ס אריה דרעי ביצע באמצעות ידידו המליונר אהרון וולפסון, רכישה נסתרת של מניות רדיו קול חי ורכש למעשה את השליטה בתחנה.
  החשד התגבר לאחר שדרעי מינה בחודשים האחרונים את מקורבו אבי מימרן למגיש המהדורה המרכזית בתחנה, ומקורב נוסף – דוד חכם – מונה ארבעה שבועות לפני הבחירות למגיש תכנית בוקר שעוסקת בבחירות.
  בנוסף, בידי הרשות עדויות לכך, כי דרעי ניהל מו"מ עם אנשי תקשורת על הצטרפותם לתחנה.
  לפי הדיווחים, מייד לאחר הבחירות צפוי דרעי להשלים סבב מינויים נרחב בתחנה, ולמנות את נאמניו לתפקידי מפתח בתחנה, תוך הדחת חלק מההנהלה הקיימת.
  חלק נוסף בבדיקת ברשות, נוגע לחשד כי חלק מעובדי האקטואליה של התחנה עובדים במקביל גם במטה הבחירות של ש"ס, ביניהם אבי מימרן, דוד חכם, גואל ועקנין ומני גירא.
  יש לציין, כי מני גירא שותף בקו הנייעס הקול החרדי ביחד עם איש היח"צ יענקי ביכלר, העובד באופן רשמי עם דרעי. גם קו הנייעס בו הוא שותף עם גירא, מגויס כולו לטובת שס.

  אבא, נשמור על הקו שלך, נצביע לנאמן ביתך |
  הגב
  • שיחקרו גם את קול העיר שופר דרקי הזבל

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • רק ש"ס בראשות דרעי ימשיכו את המהפכה!!
   אריה דרעי איש ביצוע ועשיה בפועל יש לו קבלות!!
   אלי ישי חימם את הכיסא ולא עשה כלום מעל 10 שנים!!
   מסתננים, יוקר מחיה, דיור?. מי היה שר פנים וכלכלה ישי הכישלונר!!

   שינשין |
   הגב