חייבים לעצור את ריסוק מפעלו של מרן / תוכן גולשים

"אלי ישי, הייתי מצפה ממך לקצת יותר אנושיות וקצת פחות אנוכיות, מאחורי החלטות אגו כאלו ואחרות נוצר תוהו ובוהו גדול בציבור הספרדי מבית היוצר של הרצון למקום ראשון"

מי לא זוכר את הופעותיו בכיכרות המדינה ומעל כל במת תקשורת מאולתרת, בהן התלוצץ יאיר על החרדים. הוא קשקש דמגוגיות מצוצות מהאצבע של אבא שלו וסילף אמת עם שקר הזוי בכזה ביטחון עודף, שגרם לריקי מחדרה ועוד הרבה מעמך ישראל להאמין לו. הבעיה שלנו היא שלקח לו תקופה כדי להוכיח את המציאות האמיתית, ולבינתיים השקרים גרמו להרבה מאוד כאב ולמצב מאוד הזוי וכואב במציאות הישראלית.

ולאקטואליה העכשווית, בבחירות הקרובות, עד שהמפלגה החברתית של אלי ישי תוכיח לנו שהוא מאוד מצליח לפלג ולזרוע הרס במפלגה הספרדית החרדית, היא תשרוף לנו את הקולות והזמן שלעולם לא נצליח להחזיר, אלי ישי כמו אלי ישי דיבר רבות על עם ישראל, מדינת ישראל, על השכבות החלשות וגדולי ישראל. את האמת, תשובה כנה, אג'נדה ברורה, לא שמעתי ולו אחת כזאת מאותו מחליף מרנים.

המשוואה המסובכת מראה שאם X שווה- אנחנו פונים לציבור שהוא לא ש"ס, ו Y שווה- אנחנו הולכים להגדיל את הקול החרדי, אז שניהם ביחד שווים- הצתת עשרות אלפי קולות והפיכתם לש"ס אופוזיציונית.

במקרה, במערכת הבחירות הנוכחית נוספה אות עברית נוספת שמורכבת מש"ס והפוכה ממנה. אותו פרדוקס המהלך שנקרא אלי ישי, מבלבל הרבה מאוד אנשים שלא מבינים פוליטיקה וקורע את ש”ס, ואני אסביר גם למה. הוא מבלבל כי יש הרבה מאוד עמך שנמאס להם מקרעים, והם יחליטו, במקרה הטוב לא להצביע, ובמקרה הגרוע להצביע למפלגות אנטי חרדיות כדוגמת הבית היהודי וכו.

כי התרגלנו שאדם שמזוהה עם רב מסוים ומפלגה מסוימת לא מחליף מרן, רק כי פגעו בו או רמסו אותו. כי כאוס ומחלוקת זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים כדי לשרוף את המקום של תנועת ש”ס בכנסת ה-20.

ואל תאמרו כי זה לא הציבור של ש”ס, מספיק לשמוע את אלי ישי, מדבר במשך כמה דקות כדי לשמוע את הסתירה לכך, שיש מצביעים של ש"ס שאם הייתה להם אלטרנטיבה אחרת הם לא היו מצביעים ש”ס, ושהוא פונה לקהלים חדשים בציבור .

לשמוע את הראיונות של אנשיו ושלו זה כמו לשמוע קולות של גסיסה ולידה מתמזגים יחד יחד, זה ההבדל בין לחבק ללחנוק.

אלי ישי, הייתי מצפה ממך לקצת יותר אנושיות וקצת פחות אנוכיות, מאחורי החלטות אגו כאלו ואחרות נוצר תוהו ובוהו גדול בציבור הספרדי מבית היוצר של הרצון למקום ראשון. אין לך את היכולת לטעות אחרי שנים של עשייה רבה כל כך ומקומות גבוהים בהם ש”ס, הצליחה להעפיל אותך, אתה במקום גבוה וזה דורש יותר כנות, כי אתה לא חי רק לעצמך.

טענות כמו "רמסו אותי", "פגעו בי", כבודם במקומם מונח, ואינם יכולות להוות סיבה לכאוס שהטלת בציבור הספרדי.

בתור אישיות ציבורית ונבחר ציבור, אנו מצפים ממך להחליט בתחילת דרכך, כי אתה הולך לשמש בתפקיד ציבורי עם כל המשתמע מכך, ואם ידעת שהכבוד יעביר אותך על דעתך, היה עליך להיות כנה עם עצמך ולוותר על התפקיד לטובת פעילי ציבור בעלי אינטליגנציה רגשית ברמה של מוכנות להתמודד מול הקשיים של הפוליטיקה הישראלית.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תפסיקו לנצל את העדינות של אלי שלא מוציא את האמת בפנים חכה לקופסה הבאה ותבין את האמת. מידיעה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בושה לפרסם מאמר הסתה נבזי ומרושע שכזה
  אלי ישי מייצג צבור ענק שמעוניין במפלגה חרדית וימנית,כן.אלי ישי מייצג גם רבנים שנעונינים בכך,הדיקטטור המרושע שכפה את עצמו על מרן מעונין לכפות את עצמו בכח על ככל הצבור,מבלי לתת ייצוג לכל עמדה שונה!ה"מאמר"הזה הוא נסיון לסובב את הסכין שתקע דרעי בגבו של ישי להסיט את הדיון מהלגטימיות של ישי וחוסר הלגטימיות של דרעי,תוך הטלת רפש שיקרית בישי באופיו ובמניעיו,בושה לאתר שנותן לזה יד אנא תקנו את המעוות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב