חייה הראוותניים של אמינה ארדואן

אשת הרודן הטורקי מתגאה בכך שהיא שומרת על אורח חיים צנוע אך התמונות של ה"דיילי מייל" הבריטי מגלות כי היא "חולת קניות", שאוהבת לבזבז כסף יותר מכל דבר אחר {"תה יוקרתי בכוס זהב"}

תמונות חדשות שמפרסם הדיילי מיילי חושף הצצה לחיי הפאר של אמינה ארדואן, אשתו של הנשיא הטורקי ששרד את ניסיון ההפיכה הכושל.
אשת הרודן הטורקי מתגאה בכך שהיא שומרת על אורח חיים צנוע אך התמונות של ה"דיילי מייל" הבריטי סותרות את התדמית של האישה הפשוטה והצנועה שמוגדרת בכתבה כ"חולת קניות", שאוהבת לבזבז כסף יותר מכל דבר אחר .

לאמינה ארדואן יש חיבה מיוחדת לטיולי קניות בעולם בהם היא עוברת בין חנויות בוטיק של מעצבי בגדים יוקרתיים לחנויות עתיקות

בעוד שרבע מהטורקים חיים בעוני מחפיר, אמינה דווקא שותה תה שעולה כמעט 2,000 אירו לקילוגרם מכוסות מזהב שכל אחת מהן עולה 300 אירו.

כשהתלוותה לביקור של בעלה הרודן בוורשה שבפולין, היא הוציאה יותר מ-40 אלף אירו בבזאר עתיקות.

העתיקות הוצבו על קירותיו של ארמונו של ארדואן כשהם מכוסים בנייר משי והדלתות למאות חדרי הארמון מעוטרות בקישוטים וידיות מזהב.
מבקריו של ארדואן בטורקיה אומרים שהוא היה גורם אפילו לסדאם חוסיין חובב הזהב להאדים מקנאה. אחרים טוענים שהארמונות נראים כמו תחנת רכבת סינית ולא מתאימים למדינה עם היסטוריה מפוארת כשל האימפריה העות'מאנית.

בכלי התקשורת המזוהים עם ארדואן נכתב דווקא שאשת הנשיא היא אישה שמנהלת בחוכמה כל אגורה מתקציב הבית. הם מתארים כיצד אמינה ארדואן מנהלת את מטבח הארמון, ואף מתעקשת על מיחזור של פירות והופכת אותם לחומץ.

אמינה במסע קניות (הדיילי מייל)

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.