חיילים חרדים מאבטחים חרדים

חיילים חרדים הוצבו הבוקר בשכונות החרדיות בירושלים. הפעם בניגוד לפעמים בהם הותקפו על ידי קיצוניים איש לא העז לקרוא לעברם קריאות גנאי, להיפך, מספר חרדים אפילו הביטו לעברם בהערצה, ומזה בדיוק חושש אפשטיין {בלב השכונות החרדיות}

7:45 הבוקר, שכונת הר נוף בירושלים, האוטובוסים העמוסים בשכונה החרדית המבוססת בבירה לא יסגירו  לזר, כי לפני כמה ימים מחבלים חמושים בסכינים הטילו אימה על תושבי ירושלים.

ראש הממשלה בנימין  נתניהו החליט בעיצה אחת עם ראשי זרועות הביטחון להציף את ירוושלים באלפי חיילים שמכסים כל מטר פנוי במרכז העיר בירושלים.

בתוך קו אוטובוס 55 שעושה את דרכו למרכז העיר, ניתן להבחין במתיחות שגוברת בקרב ילדי התתי"ם ובנות הסמינרים אשר עולים בחרדה לעבר האוטבוס, שממשיך בשגרת היום -יום.

מגיעים למרכז העיר ומבחינים בקבוצות של חיילים שמאבטחים את האזרחים אשר מעניקים תחושת ביטחון בעיר.

בצה"ל שלחו בעיקר חיילים גלויי ראש, אך מאידך גם חיילים חרדים נראו הבוקר עומדים בשכונות החרדיות.

בשבוע שעבר,חשפנו כאן בקוקר את דבריו של סגן ראש העיר חיים אפשטיין, שהתנגד להצבת חיילים חרדים במרכזי השכונות החרדיות בירושלים, אפשטיין לא טועה, חיילים חרדים הגיעו הבוקר לשכונות החרדיות, אך הפעם בניגוד לפעמים בהם הותקפו על ידי קיצוניים איש לא העז לקרוא לעברם קריאות גנאי, להיפך, מספר חרדים אפילו הביטו לעברם בהערצה, ומזה בדיוק חושש אפשטיין שמכחיש כי הוא קילל את החיילים, "לא קיללתי אף חייל" הוא מבהיר לקוקר, "אני ביקשתי שלא יכניסו חיילים חרדים לשכונות החרדיות במכוון להטמיע פה את נושא הגיוס".

חרדקים

 

 

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הצביעות הזו נמאסה כבר.
  הכרת הטוב מתפרשת כהערצה…
  איזוהי דרך ישרה?-דרך האמצע.האיזון.
  מספיק עם הפילוג.
  לכל אחד יש תפקיד בעולם.וזאת מבין כל ילד קטן.תפקידנו-לימוד תורה.ויש כאלה שתפקידם לשמור-ומותר להכיר להם טובה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ללמוד תורה הקדושה לזכות המשומדים מצה"ל אסור ע"פ כל גדולי ישראל וד"ל.
   הצבא ידוע למקום לשמד וניאוף. אם הוא חייל הוא לא חרידי הוא-משומד עמליקי.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • כבר יומיים מדברים בתיקשורת רק על ההרוג הגוי האריתריאי ז"ל, אבל על החייל החרד"ק המשומד שנהרג, או הרוגים ממדינת ישראלים, או יהודים שנהרגו ר"ל לא מדברים כלל, על זה נאמר "כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים" פירוש האמרה הזו הוא, שמי שמרחם וחס על אנשים רשעים שלא מגיע להם לקבל רחמים, (כמו חרדקי"ם) סופו להיות אדם שמתאכזר לאנשים טובים וצדיקים.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. בהערצה???
  הגזמתם!
  אף אחד לא הביט עליהם בהערצה, לכל היותר בהכרת הטוב…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב