חיילים חרדים מצטרפים למחאה: "כולנו עם דוד הנחלאווי"

המחאה נגד הדחתו של חייל הנח"ל שתועד מאיים ברובה על נער פלסטיני צוברת תאוצה: ברשת הופצו ביממה האחרונה מאות תמונות של חיילים התומכים בחייל. גם חיילים חרדים הצטרפו למוחים: הצטלמו על רקע הכיתוב "גם חיילי שח"ר עם הנחלאווי"

על רקע העמדתו לדין של חייל צה"ל, שתועד דורך נשק לעבר פלסטיני בחברון, פורסמו מאתמול אלפי תמונות מחאה, בהן נראים חיילים מיחידות שונות בצה"ל כשהם מביעים תמיכה בלוחם. החיילים נראים בצילומים נושאים שלטים בהם נכתב, בין היתר, "גם אני עם הנחלאי", כשהכוונה היא לחייל מיחידת הנח"ל שהועמד למשפט אתמול, לאחר שדרך נשק לעבר צעיר פלסטיני סמוך לישוב היהודי בחברון.

"לא זכורה לנו מחאה כה נרחבת בצה"ל אי פעם. אפשר בהחלט לומר שזו מחאה שמקיפה את כלל החיילים ולוחמי מג"ב, את כל היחידות בכל רחבי הארץ. הגיעו אלינו יותר מ-3,100 תמונות עם כיתובים בסגנון 'גם אני עם הנחלאווי'", אומרים בצבא.

גם חיילים חרדים הצטרפו למחאה, ושיגרו תמונה בה הם נראים עומדים כשלצידם הכיתוב "גם חיילי שח"ר עם הנחלאווי"

הרשת החברתית לא שקטה אף היא על השמרים, ועמוד פייסבוק שנפתח תחת השם "גם אני עם דוד הנחלאווי", קיבל בתוך שעות ספורות אלפי לייקים.

כזכור, אתמול פורסם סרטון באתר יוטיוב, ובו נראה חייל נח"ל כשהוא דורך את נשקו ומכוון אותו לעבר צעיר פלסטיני כבן 15 באזור היישוב היהודי בחברון, במהלך ריב ביניהם. הלוחם המשיך במעשיו, ובסרטון נראה כשהוא מנופף בנשק ומקלל פלסטינים אחרים שעברו במקום, וכן מאיים על הצלם שיירה לעברו במידה ולא יפסיק לצלם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.