חייל דקר חבר שקילל את רבי אמנון

חייל צה"ל דקר את חברו ליחידה משום שהעליב את רבי אמנון יצחק . החייל קילל את חבירו "אני אשחט אותך כמו חזיר", ו"הלילה אתה מת" במסגרת גזר הדין שנקבע בהתאם להסדר טיעון, הוטלו על הנאשם 15 חודשי מאסר בפועל { רבם דקרו}

הרב אמנון יצחק זכה בשנים האחרונות לקיתונות והשפלות מצד גורמים שונים במערכת הפוליטית, אך למרות שיצאו כנגדו מספר רבנים הוא מצליח לשמור על מעמדו ומופיע מידי שבוע בכנסים לשם מגיעים מידי שבוע מאות ממעריצו שמקשיבים בשקיקה להרצאותיו המרתקות.

עד כמה אוהבים המעריצים את רבי אמנון?, עד כדי איומי סכין. חייל צה"ל דקר את חברו ליחידה משום שהעליב את רבי אמנון יצחק כך עולה מכתב אישום שפורסם היום, במסגרת הסדר טיעון, הוטלו על הנאשם 15 חודשי מאסר בפועל, 6 חודשי מאסר על תנאי ותשלום פיצוי על סך 1,500 שקלים, בגין חבלה בכוונה מחמירה.

בכתב האישום, עולה כי  במהלך ויכוח שפרץ במחנה "אדם" החלו השניים בויכוח בשאלת קיומו של אלוקים. לאחר מכן כינה הנפגע את רבו של הנאשם, הרב אמנון יצחק, בכינויי גנאי, אז התרגש הנאשם והחל לאיים על הנפגע. "אני אדקור אותך, אני אביא סכין, אני אחתוך אותך", איים הנאשם, אותו ייצגו רס״ן מירב הרשקוביץ ומנחם שטאובר.

חברים של השניים הפרידו ביניהם, אולם כשיצא הנפגע לעשן, חזר הנאשם ואיים כי "אני אשחט אותך כמו חזיר", ו"הלילה אתה מת". הנאשם התנפל על הנפגע בעזרת שתי סכיני מטבח והחל לדקור את הנפגע בידו וברגלו.

הנפגע חמק ממנו והחל לברוח, אז נעצר התוקף על ידי חיילים מהבסיס. "מדובר בעבירות חמורות ומכוערות, שאין להם מקום בחברה מתוקנת – ודאי שלא בתוך בסיס צבאי, בו נדרשים חיילים לשרת זה לצד זה", נכתב בכתב האישום. "הדברים אמורים ביתר שאת כאשר עסקינן בעבירות אלימות שמעורב בהן נשק קר שפגיעתו עשויה להיות קטלנית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.