חיים אפשטיין: "למה שנצביע? הם לא עוזרים לנו" (וידאו)

ביהדות התורה מנסים לעצור את הסחף בתוך הציבור החרדי של הקולות הקוראים להחרים את מערכת הבחירות, בפלג הירושלמי מאיימים שלא להצביע בבחירות הקרובות, בשל החיכוך עם הזרם המרכזי הליטאי. צפו בכתבה ששודרה בערוץ 2

ביהדות התורה מנסים לעצור את הסחף בתוך הציבור החרדי של הקולות הקוראים להחרים את מערכת הבחירות, בפלג הירושלמי מאיימים שלא להצביע בבחירות הקרובות, בשל החיכוך עם הזרם המרכזי הליטאי.

בכתבה ששודרה בערוץ 2 חיים אפשטיין, מביע ביקורת נוקבת על דגל התורה שלא מסייעים לעצורי הגיוס, "יש לי בחור עצור, למה אתם לא באים לעזור לשחרר את הבחור"? שום עזרה שום ניסיון, אחר כך אל תבקשו להצביע לנו".

הפלג הירושלמי מתכוון לקיים כינוס כיומיים לפני הבחירות באולם הספורט "הארנה" שבו ינאמו רבני הפלג הירושלמי ויקראו שלא להצביע בבחירות הקרובות.

חבר הכנסת משה גפני לעומת זאת נשמע בהקלטה בתחילת במערכת הבחירות: "יהדות התורה תקבל 9 מנדטים, יש לנו מנדט מהציבור החילוני", אומר גפני.

גם החרדים העובדים מדברים בכתבה ואומרים שלא יבואו להצביע בבחירות בשל היחס הקריר של חברי הכנסת לחרדים העובדים.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מניסיון אישי, אין שום יחס קריר לאדם עובד שנשאר חרדי ונשאר בן תורה בהשקפותיו, ויראת שמים ניכרת בהליכתיו!! אבל יש יחס חשדני למי שדעותיו והשקפותיו קרירות, למי שבז ללומדי התורה ולמי שבאורחותיו ניכר שאיו לו יראת שמים. זה ההבדל.

  חרדי עובד |
  הגב
 2. לחרדים העובדים: הפעם יש לכם אפשרות למחות וליצור אלטרנטיבה יש לכם את אלי ישי אא"כ אתם רוצים שוב להצביע למי שרואה אתכם כשקופים וזורק פירורים למורגנשטרנים ורבינוביצים שמקבלים סידור עבודה נהדר ויוצרים כסות עיניים

  גדי |
  הגב
 3. ברגע האחרון תצא הוראה או רמז להצביע לברוך מרזל.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב