ולדר: "השמאל אלים, צמא דם וגזען"(הקלטה)

סערת וקסמן: בראיון ל'קול ברמה' תקף הסופר החרדי חיים ולדר בחריפות את אנשי השמאל והאשים אותם בגזענות והתנשאות. האזינו

הסופר החרדי חיים ולדר יוצא במתקפה חריפה על השמאל הישראלי זאת בעקבות דבריה של השחקנית ענת וקסמן.

בראיון סוער לתוכנית "פותחים עניין" עם יהודה שלזינגר ושמואל בן עטר ברדיו "קול ברמה" אמר ולדר: "האמת שהשמאל הוא גזען, השמאל לא משתף ספרדים, אפילו הציבור החרדי שתגיד שהוא קצת גזען לפחות שלושים ארבעים אחוז הוא כן משתף, הם אפילו לא ארבע אחוז, בוא תסתכל בבית המשפט העליון אין שופט אחד ספרדי, בוא תראה בפרקליטות תשעים וחמש אחוז אשכנזים, הם הכי גזעניים, הם אנשים שלא מוכנים לקבל שום דעה נוספת".

האזינו לראיון המלא (באדיבות קול ברמה)

[alooma ref="d5cc2f983ebab8c8c658f3867d39138e.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

לדברי ולדר "השמאל הם אנשים הכי פחות סובלניים שיש במדינה. מכל הציבורים שיש במדינה השמאל הם הציבור הכי סובלניים, הכי פחות מוכן לקבל דעות אחרות".

ולדר הביא לראיה: "הנה עמית סגל שבא ואמר תשמרו על החוק שאוסר למכור חמץ, הם תקפו אותו בגרזנים הנה ראיתם הימני הזה. הם לא מוכנים לקבל דעה נוספת".

עוד הוסיף ואמר כי השמאל "הם כאילו אוהבים ערבים, כאילו זה נראה נאור כזה, אבל אתה רואה את אותם אוהבי ערבים איך הם מדברים על חרדים. שהם גם אנשים, חוץ מזה שהם יהודים ואמורים להיות אחים שלהם. אל תלכו שבי אחרי הסיסמאות, למעשה כל הסיסמאות האלה נועדו לדבר אחד לשמור על השמאל בשלטון".

האזינו לראיון המלא (באדיבות קול ברמה)

[alooma ref="d5cc2f983ebab8c8c658f3867d39138e.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. במוסדות הלימוד החילונים כמעט אין אפליה בין ספרדים ואשכנזים, לעומת האשכנזים החרדים שמפלים ודואגים שלא יהיו יותר מ25% ספרדים
  האפליה אצל החילונים נמצאת במוסדות כגון בית המשפט העליון, ששם יש ספרדים בודדים, אם נקביל זאת לישיבות האשכנזיות אזי ששם אין אף ר"מ ספרדי אחד אפילו משתכנז,
  אז מי יותר גיזען ?

  אשר |
  הגב
 2. חיים ולדר מגדיר את השליטה התקשורתית של השמאל ועיוות העובדות שלה כ"אלימה" . אם כך מה הוא יאמר על התנהגות הפלג שלו בדגה"ת ב3 שנים האחרונות ?

  שמואל |
  הגב
 3. כאשר מר ולדר אומר "השמאל" זו הכללה גורפת .הסך הכל אדם אחד וגברת אחת דיברו .דבריו הם בלת ראוים ועילגים

  ינקל |
  הגב