חיים ישראל הקדיש שיר לנספים בפלטבוש

מרגש: במהלך המופע, חיים ישראל הקדיש שיר לנספים בפלטבוש

ביום שני השבוע, נר שביעי של חנוכה, מול מאות אנשים שרכשו כרטיסים מראש, הופיע הזמר חיים ישראל בהיכל הקונגרסים באשקלון.

בתחילת המופע הזמין המנחה יוסי לחיאני את המשנה לראש העיר והממונה על התרבות התורנית שי עמירה שנשא דברי ברכה לקהל הרב שנהנה מאירועי החנוכה והודה מקרב לב לראש העיר, נוסף על כך אמר שי כי הוא שמח להיות חלק ממערך העשייה של סיעת אחדות בתכלית.

לאחריו עלה ראש העיר בפועל מר תומר גלאם שבשבוע האחרון נהנה לראות איך הציבור החרדי מגיע בהמוניו לכל האירועים שיצאו מהתרבות התורנית.

עוד הוסיף ראש העיר ואמר: לצערי המרא דאתרא של אשקלון, הרה"ג יצחק ברדא שליט"א היה אמור להגיע ולברך את הקהל אך הוא לא חש בטוב ואנחנו מאחלים לו רפואה שלמה, זו זכות להיות בעיר עם צדיק כזה שמכוון אותנו ומורה לנו דרך.

רגע לפני, הגיע ילד הפלא של אשקלון גלעד יחיא ומיד אחריו לקול תרועת הקהל החל המופע המרכזי של חנוכה עם הזמר חיים ישראל שנמשך כשעה וחצי והועבר בשידור חי ברדיו קול ברמה.

במהלך המופע ריגש חיים ישראל את הקהל כאשר סיפר שיוסי אזן חברו הטוב מפלטבוש הוא אב המשפחה שחציה נשרפה למוות וחציה בבית החולים במצב קשה:

"חבר מאוד מאוד טוב, איבד חלק מהמשפחה שלו בשריפה שקרתה בניורק, משפחה מאוד יקרה וידועה, שבמקרה חברים שלי טובים… אנחנו נאחל להם מפה, לאלה שנשארו, לא עלינו, ליוסי האבא ולשאר הילדים רפואה שלמה והחלמה מהירה ושיקומו כמה שיותר מהר מהאסון הזה…"

יחד עם הקהל שהזיל דמעות כמים שר חיים במשך דקות ארוכות את השיר הנוסטלגי והמרגש "ממעמקים" כאשר הפזמון החל לקבל מפעם לפעם משמעות חזקה יותר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הופעה יפה

    האנשים שהשתתפו בהופעה משקפים את המצב
    קול ברמה זה העמך וקול חי זה ציבור של בני תורה ואברכים

    שימי |
    הגב