חילולי שבת בבלפור: שרה, הנהג, ומעצב השיער

"ידיעות ירושלים" שוחח עם מעצב השיער של שרה נתניהו, שהעיד כי הנהג שלה אוסף אותו מת"א לבית רה"מ בירושלים כדי לסרק לה את השיער – גם בשבתות

שרה נתניהו שלחה את הנהג שלה ביום שבת מירושלים לת"א על מנת שיאסוף את מעצב השיער אופק אהרוני לבית רה"מ – כך דיווח המקומון "ידיעות ירושלים".

בדיווח טוען אהרוני, שהפך למעצב השיער הצמוד של שרה נתניהו, כי נהג ורכב צמוד דואגים לאסוף אותו מביתו או מהמספרה שלו בת"א באופן קבוע לבית רה"מ בירושלים כדי לעצב את שיערה של שרה נתניהו – גם בשבתות.

"אני מגיע בשבתות לבית ראש הממשלה כשהנהג של שרה לוקח אותי ומחזיר אותי", הוא אמר ל"ידיעות ירושלים". "מתקשרת אלי הפקידה עצמונה ושואלים אם אני יכול לבוא לסקר אותה, תסרוקות מיוחדות. אז אני בא אליה. הנהג בא אלי לקחת אותי ולהחזיר אותי".

לדבריו, הוא הגיע גם בשבת שלפני גיוסו של אבנר נתניהו לבית רה"מ על מנת לסרק את שרה נתניהו.

כאשר נשאל כמה פעמים הוא מספר אותה, אמר אהרוני ש"בחודש שעבר הייתי 4 פעמים אצלה", והעיד עליה שהיא "אדם מדהים, אדיב, מקסימה… לא יודעים מי זו שרה נתניהו".

בלשכת רה"מ לא מסרו תגובה ל"ידיעות ירושלים".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לדעתי אולי חמאס צודקים? החמס השם ית' שלך אלינו רק כדי שאנחנו נחזור בתשובה!!!!!! לא לשם שום טרור בכלל. אם נחזור בתשובה לא יהא חמאס.

  חשוב לתקן הצניעות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אולי הם צודקים? החמס השם שלך רק כדי שאנחנו נחזור בתשובה!!!!!! לא לשם טרור

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מה לעזאזל אתם חושבים ?! שהם שומרים קלה כבחמורה??????????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. העיקר שישי יצהיר 'מעל כל במה' על אהבתו לימין ותמיכתו הבלתי מסוייגת בנהנתניהו עושק העניים שמכריח את עובדיו לעבוד בשבת (לפחות היה אומר במועמד שייטיב עם עולם התורה\ החלשים וכו'…)

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב