חילול יום כיפור? העיתונאים החרדים הצטלמו סלפי עם ראש הממשלה

רה"מ בנימין נתניהו קיים היום (ג') פגישה עם עיתונאים חרדים שבאו לבית בבלפור 5 לקבל סקירה מראש הממשלה על דו"ח המבקר. בתמורה לתמונת סלפי עם ראש הממשלה מנסה נתניהו לרכך את הביקורת החריפה כלפיו בעיתונות החרדית.

על רקע דו"ח המבקר החמור שבו מבקר המדינה מטיח ביקורת חריפה על בית ראש הממשלה – החל מחילול יום כיפור בהזמנתו של חשמלאי חבר מרכז הליכוד וכלה בבזיבוזי הכספים רה"מ בנימין נתניהו קיים היום (ג') פגישה עם עיתונאים חרדים שבאו לבית בבלפור 5 לקבל סקירה מראש הממשלה על דו"ח המבקר. בתמורה לתמונת סלפי עם ראש הממשלה מנסה נתניהו לרכך את הביקורת החריפה כלפיו בעיתונות החרדית.

נתניהו כמו נתניהו, מנסה להסיט את הדיון מחילול יום כיפור והבטיח לעיתונאים כי יקים אחרי הבחירות קואליציה עם המפלגות החרדיות וגם הצהיר כי יבטל את הסנקציות הפליליות על חרדים שישתמטו משירות צבאי או לאומי .

נתניהו נשאל על הסנקציות הפליליות בחוק הגיוס ואמר כי הן יבוטלו.

נתניהו ניסה בדבריו לרכך את הביקורת על חילול יום כיפור ואמר: "החרדים הם שותפים טבעיים, יש לי אהדה גדולה למסורת. פה כל יום שבת ולומדים פרשת השבוע".

התקשורת החרדית, מן הסתם תבלע את הגלולה המרה של פרשת חילול "יום כיפור" בהשפעת ההבטחות והספינים של ראש הממשלה. קולם של חברי הכנסת החרדים על חילול יום הכיפורים לא נשמע היום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.