חילונים ירוקים התאגדו בת"א: "פתוחים בתשעה באב"

זעזוע ברשת בעקבות הודעת תנועת "חי חילונים ירוקים" שהתאחדו לפתוח את המרכולים ומוקדי הבילויים דווקא ביום חורבן בית המקדש – תשעה באב. גולשים רבים הגיבו בזעם

זעזוע ברשת בעקבות הודעת תנועת "חי חילונים ירוקים" שהתאחדו לפתוח את המרכולים ומוקדי הבילויים דווקא ביום חורבן בית המקדש – תשעה באב.

בהודעה שכתבו ראשי התנועה נכתב כך: "בעלי עסקים! פתוחים בתשעה באב? מדבקת "פתוח בתשעה באב" תביא לכם יותר לקוחות. בואו וקחו אחת! "תפסיקו להתעמר בבעלי העסקים ובציבור החילוני. תנו לבתי הקפה, המסעדות והמרכולים להישאר פתוחים בתשעה באב (מתחיל בערב לפני)! די עם ההפחדות, האיומים, הדו"חות והקנסות לעסקים שנשארים פתוחים בתשעה באב. אסור לעיריית ת'א לקחת חלק במסע ההזוי של הדתה וכפייה הפוקד את המדינה." כך דורש חבר המועצה ראובן לדיאנסקי יו"ר רשימת "חי – חילונים ירוקים" מראש העיר רון חולדאי.

התנועה החלה לחלק מדבקות לחלון העסק וציינה עוד כי לרווחת התל אביבים ירכזו וויעלה בדף הפייסבוק את שמות בתי העסק.

ברשת התעוררה סערה והגולשים הגיבו בזעם:

"בפעם הבאה שבטח אתם ושכמותכם תפיצו תמונות של חרדים קיצוניים ממנגלים ביום השואה/הזיכרון- תזכרו שאתם באותה ליגה ממש. כמה עליבות ורדידות"., הגיבה אחת הגולשות ברשת.

"כמה כיף שלמרות הכוחניות הבריונית שלכם עוד ועוד עסקים נהיים כשרים- כי זה משתלם כלכלית ומאפשר מנוחה ומשפחתיות". כתב גולש נוסף.

בפעם הבאה שבטח אתם ושכמותכם תפיצו תמונות של חרדים קיצוניים ממנגלים ביום השואה/הזיכרון- תזכרו שאתם באותה ליגה ממש. כמה עליבות ורדידות…

"חבורת אפסים קטנים..אמנם אני מתגורר באזור בו אין יותר מדי שונאי יהדות ושונאי עצמם אבל אני מקוה שכל עסק שידביק את הזועה הזאת ייסגר במהרה, אני חילוני אבל מכבד את הדת שלי ולא שונא דתיים כמו שאתם שונאים, אתם תל אביבים משועממים שלא יודעים כבר מה לעשות עם עצמם אתם עלה נידף והדת שלנו תתקיים הרבה אחרי שאתם אנשי דת השנאה תיעלמו"..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.