הניפה סכין לעבר חסיד גור: "לך לעבוד"

אישה חילונית כבת 70 רדפה עם סכין מטבח אחרי חסיד גור, כשהיא קוראת לו "לך לעבוד". האישה נעצרה על ידי המשטרה, החרדי עצמו לא נפגע. { הסתה בערד}

שנאת חרדים בערד:  לפני שעה קלה, אישה חילונית כבת 70 רדפה עם סכין מטבח אחרי חסיד גור, כשהיא קוראת לעברו "לך לעבוד"- כך מדווח בטוויטר כתב גלי צה"ל אוריה אלקיים.

האישה נעצרה על ידי המשטרה, החרדי עצמו לא נפגע.

כזכור, המתיחות בין חרדים לחילונים בערד התגברה מאוד בשנים האחרונות, כאשר בבחירות האחרונות נחצו בעיר קוים אדומים של הסתה אנטישמית מצד גורמים חילונים כנגד חרדים בעיקר חסידי גור.

״גורם בקהילה החרדית בערד אומר ל׳קוקר׳ כי מדובר בתוצאה ישירה של ההסתה שמופצת ע״י גורמים פוליטיים בעיר בניסיון לקצור רווחים פוליטים על ידי גורמים שונים בעיר שמלבים את השנאה וההסתה כלפי חרדים".

בעיר ערד מתנהל מאבק כבר הרבה שנים בין תושבי העיר החרדים והחילונים, כאשר כל צד טוען לגניבת מבנים, על כל בית כנסת שנחנך מתעוררת סערה של "השתלטות חרדית" אך לעליית מדרגה כזו איש לא ציפה. רגל של חזיר תלוי בפתח בית כנסת  במדינת היהודים.

בעבר שיגרו מכתב מהחיסדות לראש העיר בו נכתב: "ההסתה מתסיסה וגורמת לערד להיות חבית אבק שריפה שאיש לא רוצה לגור בה. מחירי הדירות צונחים מיום ליום והם הזולים בארץ. ראו נא מה גורמת ההסתה של ראש העיר החדש. המלחמה והמאבק של ראש העיר נגד הציבור החרדי גורמת לאווירה העכורה בעיר שרגל החזיר היא אחת מתוצאותיה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.