חילץ את הלכודה ביום חתונת בתה

במהלך פעולות החילוץ, הרגיע כל העת קצין כב"ה את האישה שהייתה בלחץ גדול. תוך כדי פעולות החילוץ, סיפרה האישה המחולצת לקצין הכיבוי וההצלה כי היום זה יום חתונת בתה, וזאת הסיבה שהיא לחוצה מאוד ולא רגועה

היום (יום רביעי) בשעות הבוקר, אירעה תאונה בין שני כלי רכב בצומת הגבעה הצרפתית.
כתוצאה מהתאונה, נפצעה נהגת הרכב ונלכדה ברכבה.

קצין כבאות חילוץ והצלה להב רועי סויסה שעבר במקרה במקום, מיהר לסייע לאישה המבוהלת, וחילץ אותה במהירות לטיפול כוחות הרפואה שהגיעו למקום.

במהלך פעולות החילוץ, הרגיע כל העת קצין כב"ה את האישה שהייתה בלחץ גדול. תוך כדי פעולות החילוץ, סיפרה האישה המחולצת לקצין הכיבוי וההצלה כי היום זה יום חתונת בתה, וזאת הסיבה שהיא לחוצה מאוד ולא רגועה.

לדברי אנשי הרפואה שפינו את הלכודה, בזכות החילוץ המהיר והמקצועי של קצין כב"ה, ככה"נ האישה תצליח להגיע הערב לחתונת בתה.

להב רועי סויסה קצין כבאות והצלה שחילץ את האישה: "נסעתי עם רכבי הפרטי בצומת הגבעה הצרפתית, ולפתע שמעתי קול רעש חזק כתוצאה מהתנגשות של שני רכבים.עצרתי מיד את רכבי רצתי אל מקום התאונה, והבחנתי באישה לכודה באחד הרכבים.
מניסיוני הרב בחילוץ מתאונות דרכים בשנים הרבות בהן אני עובד בכבאות והצלה לישראל, אני מכיר את שיטות החילוץ השונות ואת החשיבות של חילוץ מהיר ומקצועי שלא יפגע בפצוע הלכוד"
"אני שמח שהסתייע בידי לחלץ את האישה, שהתברר לי אח"כ כי היום בתה מתחתנת, אני מקווה שהיא תצליח להשתתף בחתונה ומאחל לה ולבתה מזל טוב הרבה בריאות ואושר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.