הליכוד במפגן תמיכה ברה"מ

בצל החשדות הכבדים כלפי ראש הממשלה, אלפי פעילי הליכוד הגיעו לגני התערוכה למפגן תמיכה ברה"מ – הצטרפו לשידור החי

בצל החשדות הכבדים כלפי רה"מ שנחקר בחשד לקבלת שוחד במסגרת חקירת פרשיות רה"מ, שרים וחברי כנסת של  הליכוד משתתפים בשעה זו בכנס תמיכה בראש הממשלה. בכנס ישתתפו השרים, כץ רגב,  ואשת רה"מ הגברת שרה נתניהו, השר ארדן לא יגיע בשל שהותו בחו"ל.

אלפי פעילים כבר גודשים בשעה זו את אולמי גני התערוכה בתל אביב. הסעות יצאו מכל רחבי הארץ. על הקטע האמנתי יטול חלק עמיר בניון.

מנגד, נציגי "הליכודניקים החדשים" הודיעו כי לא יגיעו לאירוע. ליאור מאירי מראשי הארגון כתב בדף הפייסבוק: "סעיף ד' בחוקת הליכוד מדבר על טוהר המידות ועל חברת מופת", נימק . "מנבחרי הציבור שלנו היום אנחנו מצפים לאמירה ערכת ציבורית חד משמעית: אסור לאנשי ציבור לקבל מתנות בשווי עשרות או מאות אלפי שקלים, וכל זאת ללא קשר להכרעה בסוגיה הפלילית – שבה יכריעו רשויות האכיפה".

ליאור הררי, אחד ממעריצי רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, כתב בדף הפייסבוק שלו  כי נפילת נתניהו עלולות להוביל לנסיגה מהשטחים. "ב-1992 הפסדנו לעבודה ומה קיבלנו? אוסלו. ב-2006 קיבלנו את ההתנתקות. כל חברי הליכוד צריכים להגיע כדי לשמור על הבית". יצוין כי ההתנתקות התבצעה חודשים ארוכים לפני הבחירות ב-2006 בהן ניצחה "קדימה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.