חכי"ם ביהדות התורה: "הפגנת המיליון תחזק את לפיד"

 חילוקי דעות בין חברי הכנסת של יהדות התורה  בשאלה, האם לקיים את ההפגנה הגדולה  נגד גזירת הגיוס.
כזכור, ביום ד' שנודע על כך שנתניהו הפר את הבטחתו למרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן התגובה הספונטנית  שהגיעה בעקבות  החלטת ועדת שקד להטיל סנקציות על לומדי התורה בישראל ואז התבטא מרן ראש הישיבה שליט"א  הגראי"ל שטיינמן וביקש, כי ראשי דגל התורה אגודת ישראל וש"ס יתכנסו יחד בכדי לדון בקיום עצרת זעקה ותפילה ברחובה של עיר נגד חילול ד' הגדול.
לאחר שעיכלו את החוק, מסתבר שחברי הכנסת של יהדות התורה אינם יוצאים מגדרם לקראת ההפגנה, ואף חלק מהחכי"ם בינהם גפני ומוזס סבורים, כי אין לקיים את ההפגנות בשל העובדה כי הפגנת המיליון עשויה להביא לחיזוקו של לפיד.
 חברי הכנסת של יהדות התורה, אמרו כי, מי שבסופו של דבר יכריעו בנידון הם גדולי ישראל, מה שמלמד, כי לא בטוח, כי ההפגנה הגדולה נגד הגיוס תתקיים.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אבל ממה תחיו אחרי העצרת? בטח תמצאו איזה קבר לרקוד עליו או למשוך משהוא בינתיים הוא מוביל את עולם התורה כבר 20 שנה מבלי שנפלה שערה אחת של בן תורה וזה מה שחשב הרב אלישיב ולא יואליש קרויס חבר מועצת המתאבדים

  יהודי |
  הגב
 2. גפני לא מסוגל לחיות עם זה שאפשטיין שוב ניצח אותו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אוי ויי הכי גרוע שנעשה עצרת ומישהו יאמר שר' שמואל צדק ולא יצא כלום מזה שישבנו בוועדת שקד תגידו לרב שטיינמן שזה חילול ה' של טייסים

  מרן |
  הגב
 4. גפני חושש שהעצרת תחזק את כוחו של הרב שמואל אוירבאך.

  בסוף לא תהא עצרת, כי נווכח בפעם המי יודע כמה, שגדולי ישראל לא מחליטים, אלא החכים…

  דוד |
  הגב
  • מה רע בגפני של הרב אלישיב ושל הרב שך בגלל שהוא לא חושב כמוך

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב