ח"כים ב'יש עתיד' נגד לפיד: "מנהל פוליטיקה קטנה"

חברי יש עתיד הופתעו לשמוע את הבוס שלהם דורש בתקשורת להקים ועדת חקירה שתעסוק 'בכישלונו של רה"מ בנימין נתניהו בהסכם הגרעין מול איראן' ויצאו כנגד דבריו. "זה הזמן לשמור על חזית אחידה כלפי פנים ולהתרכז בלייצג את ישראל, ולא להתעסק בפוליטיקה פנימית", ביקרו חברי כנסת בחריפות את לפיד

לפיד ממצב את עצמו כמועמד לראשות הממשלה אך לא משתף את חבריו ב'יש עתיד' בתוכניות.

על פי הפרסום של זאב קם במקור ראשון חברי המפלגה  הופתעו לשמוע את הבוס שלהם דורש  בתקשורת להקים ועדת חקירה שתעסוק 'בכישלונו של רה"מ בנימין נתניהו בהסכם הגרעין מול איראן'.

מביררו שערכו חברי יש עתיד התברר כי  היו"ר יאיר לפיד לא טרח לעדכן אותם כלל וכלל על התכנית. . "לא היה שום דיון בנושא לפני ההודעה של לפיד", סיפרו חברי כנסת מהמפלגה בשיחות סגורות. "לא לפני וגם לא אחרי. שמענו על זה בתקשורת בפעם הראשונה".

יתרה מכך, חברי יש עתיד הודו בשיחות סגורות כי הם מתגדים להצהרתו של לפיד "זה הזמן לשמור על חזית אחידה כלפי פנים ולהתרכז בלייצג את ישראל, ולא להתעסק בפוליטיקה פנימית", ביקרו  חברי כנסת בחריפות את לפיד.

יש לציין, כי  לפיד החל באחרונה להעסיק יועץ אמריקני שבונה ללפיד תדמית  חדשה כ"אוהב החרדים" והשבוע הגדיל לעשות והצביע  בעד חוק חרדים עובדים.

במפלגות החרדיות לא יודעים כיצד לקבל את "לפיד החדש", האם לאמץ אותו או שמא לתת לו להתבוסס במדבר האופוזיציוני.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.