בש"ס שולפים סכינים: "דרעי השפיל את הרב עמאר"

שאריה דרעי  נכנס לכנסת הכנסת גועשת ורוחשת, על הפרק הקפאת חוק עמאר שעוררה זעם רב בקרב לא מעט חברי כנסת בש"ס שאומרים דרעי "פגע ברב עמאר וכי לא יסולח לו על כך".

בכירים בש"ס התבטאו בשיחה לערוץ 7  כי התנהלותו של דרעי סביב חוק עמאר "נבזית ומחללת שם שמים", כך אותם חכי"ם.

"מי שעשה את זה לא ינוקה. מה שקרה כאן הוא לא נורמלי", אמר אותו חבר כנסת  לאחר שפורסם כי הצעת החוק הוסרה מסדר היום. "חברי הכנסת של ש"ס הוקפצו לוועדות כדי להסתער על החוק, ומשהגיעה שעת הכושר ונראה היה כי ניתן לאשר את החוק, הגיעה הוראה מלמעלה לעכב את החוק. כשעוכב החוק ניתנה לנו ההוראה להסתער".

"אין לזה שום קשר לפשרה שהושגה הבוקר להגדלת הכח של בנט. דרעי לא רוצה בבחירתו של הרב עמאר. נקודה. והוא לא ידע כיצד לעשות זאת – עד הבוקר. כשכלו כל הקיצין, יצא המרצע מהשק ודרעי התגלה במערומיו". אמרו החברים.

"זו התנהלות הזויה", אומרים בש"ס "הייתם צריכים לראות את ח"כ דוד אזולאי יושב היום במליאה עם דמעות בעיניים. הוא לא מורגל להתנהלות שכזו. זה לא האיש. אם נקבל בבחירות הבאות ארבעה מנדטים זה יהיה טוב", כך בש"ס.

אם עד עתה נראה היה כי הרב עמאר ימשיך לכהונה נוספת, כעת מסתמן כי על תפקיד "הראשון לציון" עתידים להתמודד רב העיר צפת, שמואל אליהו, – ורב העיר חולון, אברהם יוסף, בנו של הרב עובדיה.

שמות נוספים שעלו  הם של הרב יצחק יוסף, אחיו של האחרון; רבה של קריית אונו, רצון ערוסי; חבר בית הדין הרבני בירושלים, הרב אליהו אברג'יל; רב העיר באר שבע, יהודה דרעי, אחיו של יו"ר ש"ס – ורבה של פתח תקווה, בנימין אטיאס, אחיו של ח"כ אריאל אטיאס (ש"ס).

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני עד עכשיו לא מבין למה אריה דרעי חזר לפוליטקה? בשביל מה?! לגרום למפלגת ש"ס להתפרק לגורמים?! לרסק אותה ולהשפיל אותה עד עפר???? לכל השאלות האלו יש תשובה אחת. צריך לפנות למורנו ורבנו ראש מועצת חכמי התורה ורבם של כל בני הגולה, מרן רבינו עובדיה יוסף שליט"א. ולדבר איתו שירסן כבר את אריה דרעי הנטול רסן שמשתלח בכל מי שלא מוצא חן בעיניו! כאילו לא דיי לו שהוא השפיל את יו"ר ש"ס היוצא אלי ישי ביזה אותו ורמס אותו לעיני כל. אז הוא גם נלחם ברב הראשי לישראל?

  נתי |
  הגב
  • שס הגיעה לשפל שלא היה כדוגמתו כולל ניתוק מהבוחרים ומשבר קשה של התרסקות , ואז היגיע ר אריה דרעי ומחזיר לאט ולא בנקל את שס לימים של התלהבות ותקוה לבוחריה האמיתיים מתחילת דרכה עם תקוה בהוראת מרן פאר הדור והדרו , רק צריך פתיחת קשר ישיר לבוחרים ונציגיו הנכונים ! ולא בעלי הקשרים ונותני המתנות שזמנם עבר ונאחזים בקרנות המזבח ונמאסו על בוחריה היגע המן לניתוח עמוק ואמיתי ללא פשרות !

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב