ח"כים מ'כולנו' מנסים לחבל בחוק הגיוס המתוקן

"חכים מרושעים מנסים לחבל בחוק שלנו", כך אמר ח"כ ב'יהדות התורה', בנוגע לכוונת ח"כים מהקואליציה שלא לתמוך בחוק הגיוס החרדי המתוקן, אלא בזה של 'יש עתיד' שמנסה להגיע למטרה הפוכה

אמש פרסמנו כאן ב'אקטואליק' שני חוקים דומים, אך הפוכים, שעתידים לעשות מהומה לא קטנה בכנסת: הראשון היה חוק הגיוס המתוקן של המפלגות החרדיות שצפוי לעלות בחודש הקרוב, והשני היה חוק השוויון בנטל של לפיד, או אם תרצו – חוק הגיוס ההפוך של מפלגת 'יש עתיד'.

בעקבות כך, נוצר רחש גדול במסדרונות הכנסת אודות מספר ח"כים מהקואליציה, חלקם מהמפלגה של כחלון – לאור חופש ההצבעה עליו הודיע השר כחלון, וחלקם ככל הנראה גם ממפלגתו של שר הביטחון אביגדור ליברמן, שלא ששים בלשון המעטה להצביע בעד חוק הגיוס של החרדים, ועלולים לסכן את החוק.

במפלגתו של יאיר לפיד טוענים כי מספר חברי כנסת מסיעת 'כולנו' רמזו להם, שאם בסופו של דבר הם יצביעו כאוות נפשם לגבי החוק הצרפתי, אז הסיכויים שהם יתנגדו לחוק הגיוס של החרדים ויתמכו בזה של יש עתיד – גבוה במיוחד.

בעקבות הדברים החמורים הללו שעלולים לגרום לפירוק הממשלה, הגיעה לידינו התבטאות חמורה אמש מאחד מחברי הכנסת הבולטים של מפלגת 'יהדות התורה', שאמר את הדברים לא לייחוס.

הח"כ אמר כי "ישנם ח"כים קטנים מסוכנים ומרושעים מהקואליציה שמנסים לחבל בחוק הגיוס שלנו. אנחנו לא נאפשר את זה, אני אישית יכול להבטיח מלחמה קשה ללא פשרות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.