חכם שלום "אני לא מזלזל באף מפלגה חרדית"

נשיא מועצת חכמי התורה של שס אמר הערב בכינוס בירושלים ״אני לא מזלזל בשום מפלגה חרדית. אבל אנחנו צריכים לעבוד למען חברנו. יש לנו שכונות שצריך לטפל בהם. זה הציבור שלנו הספרדי".

נשיא מועצת חכמי התורה של שס אמר הערב בכינוס בירושלים ״אני לא מזלזל בשום מפלגה חרדית. אבל אנחנו צריכים לעבוד למען חברנו. יש לנו שכונות שצריך לטפל בהם. זה הציבור שלנו הספרדי".

נשיא המועצת הוסיף ואמר שהוא ליווה את מרן רבנו עובדיה יוסף 80 שנה. ״כשאני מתפלל אני אומר לו, רבי עובדיה. אני ליוותי אותך כל החיים, עכשיו תלווה אותי״.

כמו״כ השתתפו באסיפת גדולי ישראל, חברי הכנסת של תנועת ש״ס שהתברכו לקראת המערכה הגדולה מחר.

בכינוס מועצת חכמי התורה וראשי הישיבות שהתקיים היום בהיכלה של ישיבת פורת יוסף, נשא נשיא המועצת הגר״ש כהן דברים נוקבים ומרגשים. באסיפת גדולי ישראל השתתפו חברי מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני, הגר"מ מאיה, הגר"ד יוסף, וכן הגר"י כהן ר"י יקירי ירושלים, הגר"ש בן שמעון גאב"ד בני ברק, הגרב"צ מוצפי, הגר"נ בן שמעון, הגר"פ קורח, הגר״ש בצלאל מראשי ישיבת פורת יוסף, הגר"מ בן שמעון ר"י אור אליצור, הגר"י סיטון ר״י משכן חיים, הגר"מ אלבז ר"י שבות יהודה, הגר"מ מדינה רבה של הרובע היהודי. ועוד.

בפתח הכינוס נשא יו״ר ש״ס השר אריה דרעי דברים על המערכה המוניציפאלית של תנועת ש״ס בכל רחבי הארץ ועל האתגרים הרבים ודרכי הפעולה כדי להביא להישגים רבים עבור הציבור הספרדי ברחבי הארץ.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נזכר לבכות רק לפני הבחירות. מה עם שבת קודש מה עם רפורמים מה עם מורשת מרן מה עם מטפחות אצל מורות המעין תבכו על הפאות והגזל שלכם

  די שקרנים ושחקנים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הגאון מזוז פוסק הדור היחיד שומעים רק בקולו כל שאר חכמי ישראל דהיום עסקנים מושחתים מאיימים כופים עליהם מכריחים אותם אונסים אותם לא שומעים לאף אחד רק למרן מזוז הגאון שעולה על חכמי דורינו בארבע כנפות תבל ר' בעדני ור' שלום הרסו את שס הקב''ה יודע את האמת אינכם מחויבים למרן ע''ה אלא לישיבות הליטאיות שהשחילו אתכם לשס כדי לשלוט בספרדים התמימים ב''ה רבים מתפקחים אתם בעד פאה נכרית ושמיטה חזון איש היפך הגמור ממרן ע''ה תפסיקו לעבוד על הציבור אנו זוכרים היטב שיצאתם משס כי הרב שך ביקש מכם ועשיתם זאת אנו זוכרים היטב כשהליטאים השפילו את מרן ע''ה היחיד שהגן עליו ללא פחד ממש כמו נמר זהו הנאמן שליט''א גאון הדור שאינכם מתקרבים לקרסוליו

  הגאון מזוז פוסק הדור היחיד שומעים רק בקולו
  כל שאר חכמי ישראל דהיום עסקנים מושחתים מאיימים כופים עליהם מכריחים אותם אונסים אותם
  לא שומעים לאף אחד רק למרן מזוז הגאון שעולה על חכמי דורינו בארבע כנפות תבל
  ר' בעדני ור' שלום הרסו את שס
  הקב"ה יודע את האמת
  אינכם מחויבים למרן ע"ה אלא לישיבות הליטאיות שהשחילו אתכם לשס כדי לשלוט בספרדים התמימים
  ב"ה רבים מתפקחים
  אתם בעד פאה נכרית ושמיטה חזון איש היפך הגמור ממרן ע"ה
  תפסיקו לעבוד על הציבור
  אנו זוכרים היטב שיצאתם משס כי הרב שך ביקש מכם ועשיתם זאת
  אנו זוכרים היטב כשהליטאים השפילו את מרן ע"ה היחיד שהגן עליו ללא פחד ממש כמו נמר זהו הנאמן שליט"א גאון הדור שאינכם מתקרבים לקרסוליו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב