חכם שלום על מלכיאלי: "צריך לגרש אותו"! (וידאו)

מי אתה מיכאל מלכיאלי ? לחבר מועצת ירושלים שמחליף את אריה דרעי בכנסת יש סיפור מוזר במיוחד ברזומה שלו. { "מרכז התחנה"}

מי אתה מיכאל מלכיאלי? לחבר מועצת ירושלים  שמחליף את אריה דרעי בכנסת יש סיפור מוזר במיוחד ברזומה שלו.

צפו בראיון המלא 

לפני כשנה, התכנסה  הועדה המחוזית לאשר  את פתיחת  'מתחם התחנה' בשבתות בירושלים,  מי שנעדר מההצבעה היה חבר המועצה שתגומל היום על ידי דרעי.

לפני כחצי שנה העניק חבר מועצת העיר אריה קינג, ראיון לאתר 'קוקר' שבו תקף את איש ש"ס מיכאל מלכיאלי שנעדר מהישיבה בשבוע שעבר, "מלכיאלי התאדה כאילו בלעה אותו האדמה וכל ההמשך של הסיפור העצוב הזה ידוע", אומר קינג בכאב.

קינג פנה בראיון למלכיאלי לחשוף את האמת בפרשה בו נעלם חבר המועצה מטעם ש"ס במהלך הדיון המכריע על פתיחת 'מתחם התחנה' בשבתות, "אני מצפה ממלכיאלי לומר את האמת, האם אתה מסוגל לומר להם את האמת בפרצוף מי נתן לך את ההוראה להעלם?, אני יודע מאיזה משפחה התקשרו אליו", הוא חושף. בראיון כנה ונדיר באיכותו ל'קוקר'.

קינג מישיר מבט אל המצלמה ונזהר בלשונו: "מי מהמשפחה התקשר? הם יודעים טוב מאוד מי התקשר ונתן לו את ההוראה להעלם בהצבעה על השבת, אני מתבייש במשפחה הזאת", רומז חבר המועצה.

קינג חושף על שיחה שקיים עם נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס חכם שלום כהן, "הוא אמר לי שלפני שנה כבר פגע בירושלים בעניין תמיכת 7.000 יח"ד בירושלים ואז הוא נעלם, עכשיו הוא פוגע בשבת, "שאלתי", מגלה קינג, מה צריך לעשות איתו? "חכם שלום השיב בנחרצות: "צריך לגרש אותו"! אני לא חושב שצריך לסלק אותו, זה לא מלכיאלי, יש מישהו שאין לו דעת תורה ונתן לו את ההוראה", קובע קינג.

כעבור שנה מהפרשה שהסעירה את ספרא התחוללה סערה לא פחות גדולה, כאשר גורמים שונים דאגו להוציא הקלטות מביכות מחבר מועצה שהתפטר, כחודש לאחר מכן, מונה מלכיאלי לחבר כנסת מן המניין בתנועת ש"ס.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרב מאיה חשף את פרצופו של דרעי הרשע ואיך שס הארורה מתנהלת. אגב התרגיל של דרעי כל פעם שיש משהו מסריח עליו הוא משחק אותה מתפטר

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. הרב מאיה חשף את פרצופו של דרעי הרשע ואיך שס הארורה מתנהלת

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב