חכם תוקף את ריבלין ובלום: "גזענים שונאי ספרדים תתביישו"

 

בעקבות התוכנית "פילפוליטיקה" הפרשניפ ריבלין ובלום סופגים אש.   השניים כזכור תקפו את דרעי על שימושו בנושא העדתי בבחירות באלעד והכריזו שהשד העדתי מת, ריבלין לא הסתפק והשמיע  "קל מלא רחמים" מה שהעלה  את חמתם של תומכי דרעי ושל אחרים שחשו כי הם  פוגעים בציבור הספרדי ומתעלמים מהאפליה שקיימת בשטח.

"צמד החטייארים אבי בלום ויעקב ריבלין, הריח הרע שיוצא לכם מהפה (תרתי משמע) מריח אחד, אתם גזענים שונאי ספרדים תתביישו!!!!!" כתב דוד חכם יועצו של קריספל ומקורבו של דרעי בעמוד הפייסבוק.

 

לעומתה שיפי חריטין מוואלה כתבה כי העתונאים והפרשנים המוכשרים, הוותיקים, העושים מלאכתם במקצועיות רבה, אבי בלום ויעקב ריבלין, אל תתייאשו מפני המחפשים להכפיש את שמכם ללא הפוגה. ככל שהם מנסים יותר, כך ברור יותר שעשיתם מה שהיה נכון לעשות. העניין כל כך פשוט: המשמיצים אלו אנשים שרגילים לקחת צד באופן אישי לטובת אהובי לבם וללא כל גילוי נאות, לפאר ולרומם את שמם בכל אתר ואתר. פתאום באתם וגיליתם להם שהם לא היחידים שחיים בעולם. הבינו אותם, זו מכה קשה לאגו. המשיכו בעבודתכם במלוא המרץ, שאו ברכה.

 

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש גבול!
  עד מתי יאפילו רגשו הנחיתות הבזויים על השכל הישר ועל זכות הדיבור?
  האם את יהודה אבידן המדבר ככל העולה על רוחו ממש כחיה פצועה מישהו אי פעם ביקר?!…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה לא קשור לגזענות. בכלליות פשוט הם תופסים צד של ישי מול דרעי. ו אין קשר בכתבה למציאות למה שנאמר כי הם לא אמרו שהגזענות לא קיימת במגזר החרדי. הם דברו שבקשר לפוליטיקה שהיתה אין גזענות כי העובדה שספרדים הצביעו כפי הבנתם. כמובן שגם זה לא נכון כי לא שייך. להגיד שאין גזענות כשזה חד סיתרי נראה שבבני ברק שיש שליש חסידידים ושליש לטאים ושליש ספרדים שיצביעו פעם אחד למעומד גם ספרדי הרי זה לא יהיה.

  יצחק |
  הגב
 3. באמת ה"חכם" הזה לא חכם גדול ולא טיפש קטן, עדיף שישתוק!!!! גם אויל מחריש לחכם יחשב!!!!!
  ג

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. למגיב מספר 4
  מי לימד אותך לכתוב? לך תסיים כיתה ב' כמו שצריך, מילה אחת לא תואמת לחברתה, בבקשה תרגיע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. אאבי בלום קודם כל תשחרר את האף הסתום שלך אתה מנסה בכל דרך לחקות פרשנים חילוניים כך שמענו ביום הבחירות כשכשאמרת כאן אבי בלום ואף אחד לא ספר אותך אשכנזי מטומטם מה אתה מנסה להיות אני יודע שזו המטרה שאנשים יגיבו למה שאתה אומר וכך כביכול תצדיק את קיומך ברדיו בכלל ובחייך המשועממים בפרט אפס מאופס שכמותך סידרתי לך העלאה מאדרי הא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. יששששששש!!!! אני שמח כל הרוע שעשו לרב אמנון יצחק חוזר אליהם ובניהם… הרדיו הזה "קול בעורמה" ייסגר בעז"ה!!

  רון |
  הגב
 7. ריבלין יושב ימים כלילות ורק כותב בעד ש"ס ועוד בעד ועוד בעד למרות שיש הכי הרבה שחיתות במערכת הפוליטית ואז הוא אומר גזען

  רואה הנולד |
  הגב