ח"כ אורי אריאל על איום ש"ס להצביע נגד ההתנחלויות: אני לא חושב שמישהו רוצה לפגוע במאמע רחל או בחברון קברם של אברהם יצחק ויעקב

בתוכנית "בשעה אחת" של "גלי ישראל", עלה לפני מס' דקות ח"כ יריב לוין ותקף את הבית היהודי כי הם נגועים באי עדינות ואי צניעות, יש הרבה גאווה בתנועה, וזה לא יוביל אותם לשום מקום, הכל יתפוצץ להם בפנים.

ח"כ אריאל עלה אחריו לשידור ובדבריו הוא מגיב על איומה של ש"ס ללכת על כל הקופה ואומר, אין סיכוי שמישהו מהחרדים יעיז לעשות את זה, האם הם יחזירו את קברה של רחל אמנו בבית לחם, האם יכול להיות שיתנו יד לגירוש נוסף.

עוד הוא אומר: אנחנו הולכים יחד עם נתניהו, ומקוים לשיתוף פעולה פורה, ארץ ישראל היא לא שלי ולא של אף אחד מהבית היהודי, אלא נחלת כל יהודי ויהודי.

על דרישת הבית היהודי בתיקים החינוך, תמ"ת, השיכון ועוד תיקים בכירים, אמר: יש הידברויות אבל לא שום אולטימאטום, בגלל שיכולות להיות גם הפתעות, אנו מנסים להיות מתואמים ולהגיע להבנות עם יש עתיד והליכוד ביתינו.

בעמוד הפייסבוק שלו כותב אריאל: "בעיצומו של המו"מ ותחת התקפות וספינים בלתי פוסקים מצד הליכוד ומצד גורמים בציבור החרדי, שמחתי לשמוע את הודעת רבני האיחוד הלאומי-תקומה שסומכים את ידיהם על המהלכים האחרונים שלנו במו"מ. הרבנים מעודכנים באופן שוטף ועל כן דברי העידוד מחזקים אותנו להמשיך ולפעול על מנת לעשות את הטוב ביותר למען הציבור כולו ולמען עם ישראל כפי שהתחייבנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.