ח"כ אורן חזן: "מאיימים על חיי"

בראיון ראשון מאז פרסום דו"ח המבקר בעניינו טוען אורן חזן לרדיפה נגדו, תוקף את קארין אלהרר ומתייחס לעתידו בליכוד {"דמי הותר"}

ממותקף לתוקף: לראשונה מאז פרסום דו"ח המבקר בעניינו, העניק הבוקר ח"כ אורן חזן ראיון לתקשורת במהלכו הוא שטח את גרסתו לאירועים האחרונים בהם היה מעורב.

"על מה שידעתי ועשיתי – הצהרתי, כשנשאלתי על ידי המבקר הסברתי שלא ידעתי שעליי להצהיר על שאבא שלי עשה לי, והבאתי לו דו"ח מתוקן…לא נעשה פה שום דבר בידיעה, אם נעשתה טעות זה בתום לב, בלי שום כוונה", אמר חזן בראיון לגל"צ.

חזן הוסיף: "אין לי מה להסתיר, אני באתי למערכת הציבורית כדי להישאר, לא כדי להיות אפיזודה חולפת, אלא כדי לשרת את הציבור במשך שנים רבות. עם כל הכבוד ליושב ראש הכנסת ולכמה שרים, מי שמפיעים בליכוד אלו הפעילים – ומאות פעילים הגיעו לאירוע הדלקת הנרות שלי בשבוע שעבר, ככה אי אפשר להגיד חלילה וחס שהמפלגה שלי מתנערת ממני".

באשר לסערת קארין אלהרר החליף חזן את מנגינת ההתנצלות במנגינת התקפה ישירה על הח"כית בה הוא עלב – לכאורה – במליאה: "אני מקבל תגובות של 'תמות', 'תירה לעצמך כדור בראש' ועוד פניני חוכמה…זה שאני איש ליכוד לא אומר שדמי מותר. אם מישהו בסוף יקח את זה ברצינות וירה בי אז אולי תתעוררו, אבל אני מקווה שלא יהיה מאוחר מדי".

חזן הוסיף: "איפה קארין אלהרר החצופה הזו, שהתירה את דמי במליאה, שעד לרגע זה לא קמה והתנצלה על זה שייחלה למותי?", תהה, "אני לא חושב שנטפלים אליי סתם, אני הסמל של הליכוד, חד משמעית. ראש הממשלה ואני חברים באותה סיעה, אנחנו חברים גם מעבר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.