ח"כ אייכלר: "רמת המסירות והנאמנות למטופלים ב'הדסה' – ראויה לשבחים גדולים"

מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה' הפרופ' זאב רוטשטיין: "הדסה החדשה היא הדסה של כולם – המתכון להצלחה של הדסה הוא איזון כלכלי, טכנולוגיה, מצוינות וציבוריות שתיתן מענה לכולם"

יו"ר הוועדה לפניות הציבור וחבר וועדת הבריאות בכנסת ח"כ הרב ישראל אייכלר הגיע לביקור במרכז הרפואי 'הדסה'. במהלך ביקורו נפגש עם הנהלת המרכז הרפואי- המנכ"ל פרופ' זאב רוטשטיין, המשנה למנכ"ל אורן לוי, רב המרכז הרפואי הרב משה קליין.

"סגרתי לפני מספר חודשים שנתיים בהדסה ומרגיש כאילו עברו שנים והדסה כבר זורמת לי בעורקים" סיפר הפרופ' רוטשטיין. והוסיף:" המתכון להצלחה של הדסה הוא איזון כלכלי, טכנולוגיה, מצוינות וציבוריות שתיתן מענה לכולם, לכל הציבור הישראלי הירושלמי. כלכלית אנחנו ממשיכים להשתפר ואני מקווה זה רק יילך וישתפר עוד ועוד. הדסה החדשה היא הדסה של כולם ורואים את זה אפילו בשיחות הטלפון. משנה לשנה יש גידול מתמיד במספר המטלפנים ובמילא במספר הלקוחות".

יו"ר הוועדה לפניות הציבור וחבר וועדת הבריאות בכנסת ח"כ הרב ישראל אייכלר, ציין שנקודת המשבר של הדסה עם המגזר החרדי הייתה לפני שנים רבות במפרוץ משבר האם המרעיבה שהסעיר את היהדות החרדית תקופה ארוכה. לפני 6 שנים חלה תפנית של ממש, עם מינוי הרב משה קליין לרב המרכז הרפואי 'הדסה', מאז הדסה נהפכה לקשובה לכל צורכי הציבור הדתי והחרדי.

ח"כ הרב אייכלר שמע סקירה על הפעילות הענפה במחלקת המטואונקולוגיה הילדים החדשה, ושוחח עם הצוות הרפואי שבהנהלת ד״ר גל גולדשטיין, מנהל המח׳ ההמטואונקלוגיה ילדים החדשה, אשר הציגו את הטיפולים החדשניים פורצי הדרך שמציעה המחלקה.

הרב משה קליין, רב המרכז הרפואי 'הדסה' הודה לח"כ הרב ישראל אייכלר על שפינה מזמנו היקר בכדי להגיע לסיור בהמרכז הרפואי 'הדסה': "המהפכה הגדולה בבתי החולים של 'הדסה' בכל הנוגע לציבור הדתי והחרדי , מצטרפת למהפכה המקצועית שמוביל המנכ"ל המסור פרופ' רוטשטיין והיא ניכרת לכל מי שבא בשערי אחד מבתי החולים, הדסה עין כרם או הדסה הר הצופים. בכל הנוגע לכשרות המזון הנעשית באופן המחמיר ע"י משגיחים יר"ש מומחים כמו בכל עניני השבת שבתי החולים התאימו את עצמם לחומרות ההלכה".

בתום ביקורו אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר למארחים: ״אני נדהם מרמת המסירות ומהנאמנות המרשימה למטופלים שקיימת בקרב הצוותים ומהמחשבה הבלתי פוסקת על הטיפול – לא רק בילדים החולים במחלקת המטואונקולגיה אלא בכלל המרכז הרפואי, ומהמעורבות של כל איש ואשת צוות בהליך הרפואי, כלל הפעילות ראויה לשבחים גדולים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.