ח"כ אמסלם חשף את שמה של הצעירה החרדית

בריאיון לגל"צ האשים ח"כ אמסלם את עורכי הדין של העובדת החרדית שפועלים להשמיץ את אשת רה"מ

ח"כ דודי אמסלם(הליכוד) חשף את שמה של הצעירה החרדית, ש"ר, שהגישה את התביעה כנגד אשת ראש הממשלה. כשאפי טריגר ניסה לעצור אותו אמר- למה לא פרסמו את השם שלה מלכתחילה?!.

בריאיון לתכנית "בוקר טוב ישראל" בגל"צ עם אפי טריגר האשים ח"כ אמסלם את עורכי הדין של העובדת החרדית שפועלים להשמיץ את אשת רה"מ. "אם היא הייתה הבת שלי היו מפרסמים, יש פה מגמתיות, המשימה שלהם היא לפגוע בנתניהו. אם היו פוגעים באשתי זה היה פוגע בבטן הרכה שלי. היא תבעה על פחות מעשרה ימים, יש פה תעשייה שלמה סביב הנושא הזה. כל הסוגייה זו הכפשת ראש הממשלה, קרי הכפשת הליכוד"

אתמול חשפו בתקשורת את הודעות טקסט ששלחה ש"ר לאחותה בזמן שעבדה במעון ראש הממשלה.

בהודעה מהשלישי בספטמבר האחרון היא מתארת את הסבל הרב שהיא עוברת בבית ברחוב בלפור. וכך כותבת העובדת לאחותה: "אני גמורה, העבודה שם מוחקת את הגוף והבריאות. אני ממש מקוה שהשם יתן לי כוחות".שבוע בדיוק לאחר מכן היא שוב כותבת על היחס הקשה במעון ראש הממשלה. "יצאתי מהעבודה קודם, צריכה לחזור ב4. מיררה את חיי.!! הרגשתי שאני לא בן אנוש. מ8 וחצי בבוקר רוצה להיכנס לשירותים או לאכול".

העובדת כותבת שוב באותו יום: "אני לא מאמינה שאני צריכה לחזור לשם היום. סיוט סיוט סיוט מזל שב6 היא נכנסת לאיפור שיער נתבטל קצת!". אחרי כמה זמן היא שולחת לאחותה את ההודעה הבאה: "איזה כיף! אוכל שתייה אסלה זה לא ברור מאליו! תודה להשם!",

באותו יום היא כותבת שוב לאחותה: "יצאתי מהעבודה בשעה טובה לא חיה לא מתה!"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.