ח"כ אמסלם תוקף: "שיארזו את המזוודות ויצאו מהממשלה"

ח"כ אמסלם תוקף את מפלגת הבית היהודי "הרעשים הצורמים מהקבינט אינם במקומם, אם הם חושבים שהם יכולים להרכיב את הממשלה יותר טוב, הם מוזמנים לצאת מהממשלה"

יו"ר ועדת הפנים ח"כ דודי אמסלם אמר הבוקר: "הרעשים הצורמים מהקבינט אינם במקומם. יש הבדל בין הסכם שלום למחוות ואם זה לא פוגע בביטחון המדינה, אני לא רואה שום פסול בכך. אם בבית היהודי חושבים שהם יכולים להרכיב את הממשלה יותר טוב, הם מוזמנים לארוז מחר בבוקר את המזוודות ולצאת מהממשלה. הם לא עושים לנו טובה.

עוד הוסיף אמסלם "כשהיו גישושים בין הרצוג לנתניהו להקמת ממשלת אחדות התנגדתי, מפני שחשבתי שהמחנה הלאומי צריך להנהיג את המדינה. אם בנט, רוצה לפרק את הממשלה בשביל עוד מנדט שיעשה את זה. בסופו של דבר, הציבור ישפוט אם הוא ראוי להמשיך להיות חלק מהנהגת המדינה".

בעניין הגעתו של נשיא ארה"ב לישראל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ דודי אמסלם: "החשיבות של ביקור טראמפ, הוא בעצם קיומו. אני שמח שיש כימיה אישית בין שני האישים ומשוכנע באמת שהנשיא אוהב את ישראל. זה בהחלט יכול לסייע לנו בהמשך.

אבל, בפגישה של שעה אחת, לא ניתן להגיע להבנה על סכסוך של מאה שנים. כולם יודעים שהמכשול הגדול להשגת שלום, הוא ההסתה חסרת הרסן של הרשות הפלסטינית כלפי היהודים ואין לי ספק שהנשיא טראמפ מבין את זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.