ח"כ אשר מביע הזדהות עם נתניהו: "גם עלינו מאיימים ומנסים לכפות אבל זה לא יכניע את אמונתינו" – וידאו

ח"כ יעקב אשר מדגל התורה פנה אתמול (שלישי) מעל בימת הכנסת אל ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו והביע הזדהות עמוקה עם החרם והסנקציות בהם מאויים נתניהו בעקבות הנושא המדיני.

ח"כ אשר פתח את נאומו ואמר "כבוד היושב-ראש, תרשה לי, אני רוצה להזדהות עם תחושותיו של ראש הממשלה בימים אלה. ראש הממשלה עומד כרגע בלחץ אמריקאי לכפות על הממשלה הסדר שהוא בניגוד לתפיסתו ואמונתו. כמו כן, ראש הממשלה עומד בפני איומים בסנקציות – חרם או סנקציות כלכליות, קוראים לזה היום – כנגד מדינת ישראל בגלל מדיניות הממשלה.

ח"כ אשר המשיך והזדהה עם נתניהו: "בתור חבר כנסת חרדי אני מרגיש הזדהות. גם אנחנו לפעמים מרגישים את ההרגשה, במיוחד בשנה האחרונה, אדוני ראש הממשלה, באותו מצב. מנסים לכפות עלינו הסדרים בנושאי חינוך ודת, בניגוד למצפוננו. וכן, גם עלינו מאיימים בסנקציות כלכליות כאלה ואחרות. אך מניסיוננו, אני אומר לך, אדוני ראש הממשלה, אנחנו חושבים: אל"ף, שזה לא לגיטימי, ולכן גם אתה צריך לחשוב ככה במה שאתה עובר.

לסיום, הכריז אשר: "אך יותר מזה, אנחנו אומרים: זה לא יכניע את אמונתנו, את האמונה שלנו. וכנראה, גם אותך זה לא יכניע".וציין בגיחוך קל "כל קשר בין הדברים הוא באחריות השומע".

צפו בדברי ח"כ אשר:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.