ח"כ גואטה נגד חיים כהן: "מתוסכל אינטרסנט רוצה לסחוט את ש"ס ולהיות ח"כ"(הקלטה)

חיים כהן מי שהיה נמנה על אחד האנשים הקרובים ביותר ליו"ר ש"ס אריה דרעי יוצא לדרך חדשה ותוקף את דרעי: "מפקיר את בני התורה הספרדים, הפקיר את המפלגה בידי נערים". ח"כ יגאל גואטה הגיב: "מה הקשר של חיים כהן לבני תורה? הוא מתוסכל אינטרסנט כל מה שמעניין אותו זה עצמו"

חיים כהן מי שהיה נמנה על אחד האנשים הקרובים ביותר ליו"ר ש"ס אריה דרעי יוצא לדרך חדשה ותוקף את דרעי: "מפקיר את בני התורה הספרדים, הפקיר את המפלגה בידי נערים". ח"כ יגאל גואטה הגיב: "מה הקשר של חיים כהן לבני תורה? הוא מתוסכל אינטרסנט כל מה שמעניין אותו זה עצמו".

בעבר היה חיים כהן אחד האנשים הקרובים ביותר לאריה דרעי, באחרונה מונה ליו"ר קבוצת 'קו עיתונות' לאחר שגייס קבוצת משקיעים מדרום אמריקה.

ח"כ יגאל גואטה מש"ס לא נותר חייב והגיב בראיון ל'קול חי' לדבריו של כהן: "אני לא מבין מה הקשר של חיים כהן לבני תורה, כנראה שהשבעה מיליון שגייס מדרום אמריקה לא מספיקים לו להשביע את תסכולו". אמר גואטה בזעם.

"המתקפה שלו נגד דרעי זה מאה אחוז דבר אישי, ש"ס עוזרת לבני התורה, אם חיים כהן חושב שיאלץ אותנו לקחת את השופר שלו וינסה לסחוט אותנו על ידי אמירות מטופשות אז הוא טועה".

גואטה הוסיף: "חיים כהן לא עשה דבר למען בני התורה, כל דבר בחיים שלו עם אינטרס, הוא רוצה בכוח לסחוט אותנו, הוא רוצה להיות חבר כנסת, אף פעם הוא לא עזר לבני התורה כמו דרעי".

חיים כהן סירב להגיב לידיעה ששודרה ברדיו 'קול חי'.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הצגה של דרעי וכהן .כדי שלא יתבעו את כהן על ניגוד אינטרסים ב"קו עיתונות"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. 2 ספרדים רבים הגיעו ימים יפים ,ירדו קצת מהצבור החרדי האשכנזי שמלקים ומבזים אותו תחת כל עץ רענן לא שהכל מושלם אצלם אבל יש גבול השמצות של ספרדים בנושא הסמינרים,שיתחילו לבנות את עצמם בנושא סמינרים וישיבות ויפסיקו ליילל שלא מקבלים ,כן מקבלים ועושים אפליות. מי שיסדו והקיזו דם זה המנהלים האשכנזים ואם נראה להם שיש בנות ירודות רוחנית או נמצאות בקשר עם משפחה חילונית וזה לא משנה העדה לא חייבים להכניס אותם נקודה .ויתחילו להזיז עניינים ויפתחו סמינרים ישיבות ארגונים בתי חולים וכו' בעצמם מסתבר שאין להם את היכולות אז הכי קל זה לקלל ולהשמיץ ומספיק להיות הזנב ומספיק עם היבבות כי זה נ.מ.א.ס ולא צודק ולא מוסרי.

  מספיק עם הבכיינות |
  הגב
 3. דרעי מסוכסך עם כל העולם.

  ה' מפיל את הבן אדם!!!

  אלי ישי מתגעגעים אליך |
  הגב