ח"כ גילאון על ש"ס: "צבועים ומאחזי עיניים"(הקלטה)

ח"כ אילן גילאון תוקף בחריפות את חברי הכנסת של ש"ס שהצביעו נגד הבטחת הבחירות שלהם: "הם מביכים את עצמם". האזינו

דחיית חוק מע"מ אפס: לאחר שאמש הצביעו כל חברי הקואליציה – לרבות ש"ס – נגד חוק מע"מ אפס אותו הבטיחה ש"ס לקם בבחירות, העניק ח"כ אילן גילאון ממר"צ ראיון זועם למהדורה המרכזית של 'קול ברמה' ותקף בחריפות את התנהלות המפלגות החרדיות בנושא. האזינו לראיון הסוער (באדיבות: 'קול ברמה')

"מדובר באותה הצעת חוק, וזה לגופו של איש ולא לגופו של עניין באופן מהותי יצא המרצע מהשק אנחנו ראינו את צביעותם של אלה שהבטיחו הבטחת בחירות והם לא מקיימים אותה, חבורת מאחזי עיניים שאומרים דברים שאין להם שום כיסוי בסופו של דבר, אין הבדל בין הצעת המע"מ אפס שאני הצעתי היום למה שהם יציעו", אמר גילאון והוסיף: "הם מדברים על דברים בעלמא, כאשר מדובר על בחינת הנושא וזה נושא מורכב וסוגיה בינלאומית, זה מראה שמישהו מתחמק מלעשות את זה".

באשר לטענה לפיה הוא העלה את הצעת החוק כדי להביך את הקואליציה אמר ח"כ גילאון: "הם מביכים את עצמם, הם חבורה של מאחזי עיניים, לא מאמין להם, שכל מה שהם אומרים מדברים לשקופים אעלק, איזה שקופים ואיזה נעליים השקופים הם בדיוק האנשים האלה שהיו יוצאים מהורדת המע"מ, בדמגוגיה הגדולה מה הם אומרים.. מה הרי אלה שיש להם את כח הקניה הרי הם ייהנו מן העושר של המע"מ כביכול העשירים ביותר תשובה באופר קונים לחם אחיד, סוכר ואורז, כמה מהסל קניה שלהם זה מהווה בכלל?".

בסיום הדברים אמר גילאון: "כשהצעת החוק תקודם על ידם, אני אברך על כך. אתה יכול להיות חברתי עד מחר בבוקר, עוני זה חלוקה לא נכונה של העושר. אני מאמין בחלוקה. כשזה יקרה אני אברך אותם בניגוד אליהם אני מפרגן. עובדה אמרתי היום אני מוכן להוריד את שמי מהצעת החוק הזאת אם אתם חוששים לקרדיט שלכם, מה שנקרא משפט שלומו, קחו את הילד"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.