ח"כ אזולאי (ש"ס) בראיון סוער: "בג"צ נתניהו והבית היהודי נגד החרדים ורודפים את עולם התורה" – האזינו

ח"כ דוד אזולאי בראיון סוער במיוחד סיפר על נאומו (בחתימת 40 חכ"ים): "פניתי לרוה"מ אמרתי לו שהוא כפוי טובה רוה"מ לא עושה דבר לביטול גזירת הגיוס".

אזולאי אף מטיח דברים קשים בראש הממשלה ומגלה: "אני לא מאמין לרה"מ, רה"מ מדבר דברים ללא כיסוי".

על טענתו ח"כ ליפמן מיש עתיד כי כל מניעיו שיהיו סנקציות פליליות זה כדי לדאוג לאלו שאין להם משיב אזולאי: "אנחנו לא זקוקים לאף אחד, לא ליפמן ולא נתניהו יכולים להגן עלינו".

ח"כ הרב אזולאי אף תקף בחריפות את מפלגת הבית היהודי: "את בנט מעניין ארץ ישראל יותר מתורת ישראל". ושוב הפנה אצבע מאשימה לרוה"מ נתניהו "לא יעלה על הדעת שרה"מ מתנהג כאילו לא נוגע כלום אליו".

על השינוי באסטרטגיה החרדית בכך שהחלו לתקוף את נתניהו אישית הוא אומר: אני לא קובע אסטרטגיות אך הפעם החלטתי שאני מדבר עם ביבי נגד ביבי". אזולאי אינו מאמין כי כרגע ש"ס תתמוך בעקירת שטחים בתמורה לביטול חוק הגיוס "כרגע עומדים לוותר על שטחים ולגייס חרדים".

הוא מסרב לענות על הסנקציות הכלכליות והפליליות באמרו: "אנחנו עוסקים בטפל אם יהיו סנקציות כאלו ואחרות במקום העיקר שהולכים להשבית את עולם התורה. עם ישראל ללא תורה אין לו זכות קיום", והסביר על מה הוא כל כך סוער: "אני לא יכול להיות רגוע, בשביל מה נשלחתי לכנסת".

על פסיקות הבג"ץ בעת האחרונה בפרט ומאז ומעולם בכלל הוא אומ: "בג"ץ הוא שלוחה של השמאל ושל כל אלה ששונאים חרדים, פסיקת הבג"ץ בנושא בית שמש זה סימפטום לרדיפה נגד עולם התורה".

האזינו לראיון
באדיבות 'מקור החדשות – קו חדשות לציבור החרדי' 058-6024000

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.