צפו בוידאו: מוזס תוקף הבוקר את הבית היהודי: "דוקרים דיקור סיני את ילדי ישראל"

בדיון סוער על תקציב המדינה שנמשך גם כעת ללא הרף, עלה ח"כ מוזס ותקף קשות את מצב המדינה, כשהוא יורה במיוחד לעבר חברי הבית היהודי שגרמו לכל ההרס הזה: "ביכולכם לעצור תהליכים הרסניים של הממשלה. אל תתחזקו ממשלה שמשחררת רוצחים וגוזרת גזירות קשות". אמר
והוסיף: "מה עוד ניתן לצפות ממשלה אכזרית שהחליטה על שחרור אסירים עם הדם על הידיים, ממשלה שעומדת על אדני השקר והכזב?"

בהתייחסו לכניסה למשא ומתן עם הפלשתינים אמר: "שמענו מראש הממשלה השכם והערב על אי כניסה למשא ומתן עם תנאים מוקדמים, שמענו השכם והערב שאנחנו לא ניתן להם שום דבר עד שלא יכירו בנו כמדינה יהודית. ומסתבר שעוד בטרם החלו השיחות אז לא רק תנאים מוקדמים מקבלים אלא עובדות מוגמרות. משחררים רוצחים מהסוג הגרוע ביותר. אם אנחנו רק נזכרים ביום כ"א חשוון, תשמ"ט". מוזס הזכיר את היום הנורא "שבו נשרפו חיים רחל וייס ושלושת בנותיה, והחייל הנפלא דוד דלרוזה, שרץ לאוטובוס לנסות להציל אותם וגם הוא נשרף. ולחשוב ששני רוצחים אלה, הולכים להשתחרר. מה עוד ירתיע מחבל מלפגע בנו, אם הוא יודע שהוא ממילא ישוחרר? מה עוד יכול להרתיע מישהו שלא לפגוע? ואנחנו רואים את מפלס העלייה של הפגיעות במזרח ירושלים, זריקת אבנים על בסיס יום-יומי. בשבוע אחד נדקרו שם שלושה אנשים כי אין להם שום פחד.

ותיאר כמה אין לערבים שום פחד מיהודים: "הייתי בהר הזיתים ועומדים קבוצת נערים שיוצאים מבית-הספר, ללא שום פחד מוציאים את האבנים המוכנות, המחודדות, וזורקים לתוך המכוניות החולפות".

מוזס פנה אל אנשי הבית היהודי. "למה אתם משלים את עצמכם? הרי אתם מתחזקים את הממשלה הזאת עד שיבוא הפיתרון של שתי מדינות לשני עמים, ואז יזרקו אתכם כמו לימונים סחוטים ויסתדרו בלעדיכם. אתם מתחזקים את הממשלה הזאת עד שמפלגת העבודה תיכנס או תיתן רשת ביטחון. והרי עכשיו זה הזמן שאתם יכולים באמת לעצור את המהלכים הנוראיים האלה, כמו גם את הגזירות הכלכליות הקשות הניחתות על הציבור החרדי, מגיל אפס, עבור דרך כל שנות הלימוד והתיקצוב".

צפו מוזס במליאה הבוקר:

והוסיף בהזכירו כי "אנחנו לא רחוקים מתשעה-באב. רבי יוחנן בן-זכאי לא ביקש מקיסר רומי להשאיר לו את בית-המקדש; הוא גם לא ביקש את ירושלים; לא ביקש עצים ולא אבנים; הוא ביקש: "תן לי יבנה וחכמיה". תן לי את לומדי התורה. ובזכות יבנה וחכמיה החזקנו מעמד 2,000 שנה בגלות והחזקנו מעמד עוד לפני קום המדינה. אתם, רוב חברי הכנסת ,יושבים כאן ומייצגים היום את המדינה. אז תנו לנו את יבנה וחכמיה". "התקציב הזה רע מאוד לאוכלוסייה הכללית ורע ביותר לחרדים. זה כדיקור סיני- דיקור שנאה. בכל מקום שיש תקציב חרדי, דקרו יותר ויותר כדי להרעיב את ילדי ישראל. ואין לי אלא לסכם: "עוצו עצה, ותופר; דברו דבר ולא יקום, כי עמנו אל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.