"דרעי עושה מה שהוא רוצה, אין רב בש"ס" • האזינו (הקלטה)

בהקלטה שנחשפת הערב באתר וואלה! NEWS נשמע ח"כ יצחק ועקנין כשהוא מתלונן ערב הבחירות של מרץ 2015, על כך שההנהגה הרוחנית של ש"ס לא מתפקדת לאחר פטירתו של מרן הרב עובדיה יוסף, "מי שחושב שיכול להתעלם מדעת תורה – יישאר בלי מכנסיים". האזינו. { ח"כ מש"ס}

בהקלטה שנחשפת הערב באתר וואלה! NEWS ח"כ יצחק וקנין, נשמע כשהוא מתלונן ערב הבחירות של מרץ 2015, על כך שההנהגה הרוחנית לא מתפקדת לאחר פטירתו של מרן הרב עובדיה יוסף, "מי שחושב שיכול להתעלם מדעת תורה – יישאר בלי מכנסיים", נשמע ועקנין אומר.

 

 

 

ועקנין נשמע כשהוא מטיח ביקורת צולבת בראש המפלגה אריה דרעי, "אריה עושה מה שהוא רוצה. מי שחושב שיכול להתעלם מדעת תורה ורבנים – יישאר בלי מכנסיים" – נשמע ח"כ יצחק וקנין .

בהקלטה שחשף הכתב יקי אדמקר בוואלה! NEWS, נשמע ח"כ וקנין כשהוא מתייחס לעזיבתו של אלי ישי את המפלגה, בנוסף, רמז וקנין על כך שההנהגה הרוחנית החדשה אינה מתפקדת  מאז פטירתו של מרן הרב עובדיה יוסף,. "אריה נמצא במצב שאין רב", אמר. "חכם שלום (הרב שלום כהן)  הוא מנותק, הוא בתוך העסק שלו ואריה עושה מה שהוא רוצה".

וקנין נשאל כך על פי ההקלטה, "האם יש דעת תורה במפלגה?", והוא השיב בשלילה: "זו הטעות הכי גדולה של אדם, מי שחושב שיכול להתעלם מדעת תורה ורבנים – יישאר בלי מכנסיים ועירום. אין דעת תורה – אין ש"ס".

בתגובה להקלטה אמר ח"כ וקנין  לוואלה כי הדברים הוצאו מהקשרם. "זו הייתה שיחה ששלח אותי אליה אריה דרעי בעצמו במטרה להחזיר את אלי ישי למפלגה. השיחה התנהלה על כך שישי הנהיג את התנועה בצורה אחרת ופנה לשאול את הרב עובדיה יוסף על כל צעד, בעוד אריה מגלה יותר עצמאות", אמר וקנין. "אי אפשר לומר שהמציאות שהייתה עם הרב עובדיה אינה שונה מהמציאות היום – היינו מתפללים אתו בכל בוקר ואחר כך היינו נכנסים אליו להתייעץ אתו. עם חכם שלום כהן אנחנו נפגשים פעם בשלושה חודשים או חצי שנה". על דבריו ש"חכם שלום מנותק", השיב: "הכוונה לכך שהרב אינו מתעדכן בכל יום בדברים שקשורים במפלגה ולא חלילה שהוא מנותק".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הא כן אין דעת תורה? לא משנה. יביאו איזה תמונה של הרב עובדיה בבחירות בוכה ויגידו אבא מה עשו לך וישחקו לכולם ברגש ויעלימו להם את השכל. ואז הבבא המרן הגדול מכולם האריה דרעי ימשיך. ועולם כמנהגו (של השטן- דרעי) נוהג

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כולם מבינים שהיום דרעי הרשע הוא המרן של עצמו ושס לא תורנית כלל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ב"ה לא הצבעתי שס וגם שיכנעתי לא להצביע שס בדיוק בגלל שאין דעת תורה ומה שיש שם זה ארכיפושע שמחליט הכל לפי מצפונו הברברי בוגר מעשיהו
  אריה דרעי ימח שמו וזכרו אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב