ח"כ יואב קיש בגוש עציון: "ברור לכולם ששתי מדינות זה לא דבר ריאלי"

ראש המועצה דוידי פרל וסגנו, משה סוויל, אירחו ביום שני, 7.6, את ח"כ יואב קיש (ליכוד) בגוש עציון. חבר הכנסת קיש עלה למצפה האלף שבנווה דניאל משם צפה ביישובי גוש עציון, בירושלים ועד לערי החוף מתל אביב לאשקלון.

משם המשיך ח"כ קיש לגבעת עוז וגאון שם נפגש לפגישת עבודה עם יהודית קצובר ונדיה מטר,  שהציגו בפניו את הפעילות בגבעת עוז וגאון ואת הפעילות המדינית לספוח של גוש עציון ושאר חלקי יהודה ושמרון.

בביקור ניתן דגש רב על התיירות המתפתחת בגוש עציון הכוללת צימרים, יקבים, מבשלת בירה, מסעדות ואת האומגה הארוכה בארץ.

דוידי פרל ראש מועצת גוש עציון אמר בסיור כי "הממשלה החדשה חייבת להתחיל לפעול! בשלב הראשון להתחיל ולאפשר בנייה בגוש עציון ובגושי ההתיישבות הגדולים, ובהמשך בכל מקום בארץ. אסור להיכנע ללחץ העולמי".

משה סוויל, סגן ראש המועצה, אמר כי "אתרי התיירות המתפתחים בגוש מאפשרים לכלל עם ישראל להגיע ולחוות את חבל הארץ המופלא. היום ברור שגוש עציון הוא לא רק בית – אלא מקום של חיים, טיול תעשייה ובילוי".

ח"כ יואב קיש הודה על הביקור, הבטיח לסייע בכל דבר שיוכל למען תושבי הגוש. ח"כ קיש הוסיף ואמר שהתרשם מאוד מהרמה הגבוהה של אתרי התיירות ומאיכות התוצרת של גוש עציון.

 בגוש הזכירו כי ביום שישי הקרוב יתקיים פסטיבל הדובדבנים שיאפשר לאלפי המבקרים קטיף עצמי ושוק איכרים בקיבוץ ראש צורים שבגוש עציון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.