"מה שמתחולל במגזר החרדי בתחום זה, הוא מהפכה"

מנכ"ל בית חם הרב אריה מונק אירח את ח"כ מאיר כהן במרפאת 'בית חם' במודיעין עילית * ח"כ כהן ששמע סקירה על הפעילות וסייר במרפאה הצהיר כי יעמוד לימין הארגון ושדרוג השירות בנושאי רווחה. {השר לשעבר מיש עתיד התבטא}

שר הרווחה לשעבר, חבר ועדת העבודה והרווחה של הכנסת ח"כ מאיר כהן קיים סיור במרפאת בית חם במודיעין עילית במהלכו עמד מקרוב אחר שירותי בריאות הנפש ושירותי רווחה נוספים המוענקים במסגרת בית חם עם כניסתה של הרפורמה בבריאות הנפש לתוקפה.
את חבר הכנסת מאיר כהן ליווה ואירח מנכ"ל בית חם הרב אריה מונק ומנהלי המחלקות השונות של בית חם ברחבי הארץ.
במהלך ביקורו סייר ח"כ כהן בחדרי הטיפולים ושוחח עם אנשי המקצוע של בית חם ובהם רופאים, פסיכולוגים והעובדים הסוציאליים.
אנשי הצוות המקצועי הציגו בפני הח"כ את מערך הטיפולים המוענקים למטופלים במסגרת 'בית חם'.
ח"כ מאיר כהן שיבח את פעילות הארגון והדגיש כי הנושא הינו בעל חשיבות עליונה ואת הערכתו הרבה לארגון בית חם שהינו חלוץ בעשיה בתחום בריאות הנפש ובשירותים נוספים בהן העמותה עושה לדבריו עבודה נפלאה .
ח"כ כהן ציין כי יעמוד לימין בית חם ויפעל למען המטופלים, גם במסגרת דיון מיוחד שיפעל לקיים בוועדת העבודה הרווחה והבריאות.
ח"כ מאיר כהן: "מה שמתחולל במגזר החרדי בתחום זה, הוא בגדר מהפכה והאנשים שפגשתי בבית החם הם מחולליה. חשוב מאוד להגיע למקרים האלה ולא לנהוג בהסתר פנים. כמו בכל אוכלוסייה, גם כאן חזיתי וטיפלתי במקרים קשים ואפעל לחיזוק עמותות כגון אלה שעושות מה שהמדינה אינה עושה".
מנכ"ל בית חם הרב אריה מונק הודה לח"כ כהן על ביקורו והביע תקווה כי הודות לפעילותו ניתן יהיה להמשיך ולפתח עוד מענים הנצרכים למען ציבור המטופלים.
ארגון 'בית חם' מפעיל 11 מרפאות לבריאות הנפש ברחבי הארץ, כאשר אלפי מטופלים זוכים לקבל את הטיפול המקצועי, בדיסקרטיות ועל פי גדרי ההלכה. מלבד זאת מפעילה העמותה מערך שיקום הגדול בישראל, ללוות מתמודדים עם מחלה נפשית, תוך שילובם בתעסוקה ובכל יום מלווים ע”י העמותה למעלה מ -850 איש בכל רחבי הארץ במגוון פרויקטים שיקומיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.