ח"כ מוזס: "ריצה משותפת עם ש"ס יכולה לגרום לאיבוד מנדטים" – צפו

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ אליעזר מוזס בראיון ל 'אקטואליק' : על משבר השבת, ריצה משותפת עם מפלגת ש"ס, וגם על הסיכויים להצליח בחוק הגיוס – ראיון וידאו

בראיון סוער שהעניק יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ אליעזר מוזס ל 'אקטואליק' הוא התייחס למשבר השבת שפקד את הנציגים החרדים בכנסת, וגרם למועצות גדולי ישראל, גדולי התורה וחכמי התורה להתכנס, ונמשך בכך שחוק השבת של גפני לא עבר בועדת השרים לאחר שהשר ליברמן התנגד לו.

מוזס התייחס במהלך הראיון לשר התחבורה ישראל כץ ואמר "לקחו אדם שאוהב את התורה והאשימו אותו האשמות קשות, הוא לא קשור לחילול השבת".

לאחר מכן התייחס מוזס לחוק הגיוס עליו מערימים קשיים סיעות הקואליציה, אך אמר שלדעתו החוק בטוח יעבור, כי הקשיים ניתנים לגישור.

לסיום שאלנו את חבר הכנסת מה דעתו על כך שבימים האחרונים צצות שמועות על כך שישנן שיחות בין יהדות התורה ושס לריצה משותפת בבחירות הבאות, זאת נוכח הסקרים הלא מחמיאים בלשון המעטה שמקבלת שס לאחרונה.

ח"כ מוזס הפתיע ואמר כי לדעתו "לא בטוח שריצה משתופת תגרום לטוב, יש סיכוי שנאבד קולות, כי לא ישקיעו מספיק, לכן צריך לבדוק את העניין לעומק, אך כמובן שגדול השלום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.