ח"כ מוטי יוגב מ'הבית היהודי': "גילינו אחריות לאומית"

"העם ובוחרי 'הבית היהודי' מעריכים זאת", אמר יוגב בהתייחסו להודעת בנט אמש כי יישאר בממשלה, למרות האולטימטום שלו לפרוש אם לא יקבל את תפקיד שר הביטחון

חבר הכנסת מוטי יוגב (הבית היהודי) הודה הבוקר בראיון לערוץ 7 בתחושות המורכבות לנוכח הרצון הראשוני לפרוש מהממשלה לעומת ההחלטה להישאר, החלטה שאותה קיבלה הנהגת מפלגתו, בראשות נפתלי בנט, "מתוך שיקולי הטוב והנכון לעם ישראל", כלשון יוגב.

לדברי יוגב, "מהלכיו האחרונים של השר בנט, הן כאשר דרש את תיק הביטחון והן כאשר החליט להישאר בממשלה נבעו מתוך אחריות לאומית".

כאשר נשאל על ידי המראיין אם הזגזוג שבו נקטה מפלגתו עשוי לפגוע בה בעיני הבוחרים העריך כי "רוב הציבור בישראל בכלל ובקרב מצביעי בוחרי הבית היהודי מעריך את הצעד שבו נקטה המפלגה".

עם זאת, גם יוגב אמר בראיון כי ממשלת 61 היא משימה ואתגר לא פשוטים כלל ועיקר ובהם תיבחן התקופה הקרובה. "להערכתי לא יהיה מנוס וראש הממשלה יצטרך לוותר על אחד התיקים שהוא מחזיק, ביטחון, חוץ או בריאות, לנוכח האתגרים המורכבים המצריכים את מלוא תשומת ליבו ושיקולי הכרעותיו".

עוד התייחס יוגב בדבריו לאתגר הביטחוני שעליו דיבר ראש הממשלה וציין כי הוא אינו מזלזל בדברי נתניהו, "אם כי לא נכון להתייחס לדברים בתקשורת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.