ח"כ מלכיאלי שכר עו"ד פרטי לבדיקת התח"צ בשבת

מכשיחים עמדות: ח"כ מיכאל מלכיאלי מש"ס שכר מכיסו הפרטי עו"ד שיבדוק את הפרצה בחוק המאפשרת תחב"צ בשבת, העו"ד עתיד לסייע לח"כ מול משרדי הממשלה בכל הנוגע לענייני השבת

ח"כ מיכאל מלכיאלי שכר את שירותיו של עורך דין פרטי על מנת לבדוק לעומק את הפרצה בחוק המאפשרת הפעלת תחבורה ציבורית בשבת ברשויות המקומיות.

כזכור, תנועת ישראל חופשית פרסמה על כך שבכוונתה לסייע ולהפעיל לכאורה בעשר ערים נוספות תחבורה ציבורית בשבתות, חוץ מהערים הגדולות בהן כבר פועלץ תחבורה ציבורית בחודשים האחרונים.

ח"כ מלכיאלי מש"ס שנמצא בועדת הארבעה הדואגת לענייני השבת מול משרדי הממשלה פנה יחד עם שאר חברי הכנסת וביקש להפסיק את התחבורה הציבורית בשבת משנענה בשליחה ע"י מנכל"י משרדי הממשלה הנוגעים בדבר החליט מלכיאלי לפנות לעו"ד פרטי ולבקש ממנו לבדוק לו את הפרצה בחוק הגורמת לכך שתנועות לחופש דת מאפשרות תחבורה ציבורית פרטית בשבת בעוד שהחוק עצמו אוסר זאת.

ל'אקטואליק' נודע שכבר לפני מספר ימים נעשתה פניה ע"י ח"כ מלכיאלי ועורך הדין מטעמו צפוי להשיב לו מפורטות כיצד ניתן למנוע את הפרצה בחוק.

יצוין, כי במהלך החודש האחרון יצא מלכיאלי לנסות ולהבין את המניע לחילולי השבת הגדולים שמתבצעים בפרסיה ע"י משרדי הממשלה, זאת במטרה למנוע את המשך העבודות ע"י שיחות עם הנוגעים בדבר. מלכיאלי נפגש עם מנכלי"ת משרד התחבורה ודן איתה על העבודות המתבצעות במתחמי הרכבת השונים בארץ, ומיד לאחר מכן נפגש עם מנכ"ל משרד העבודה והרווחה אביגדור קפלן שהבטיח לחדד את נהלי העבודה בשבת, ואת ההיתרים לכך.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פשוט וקל

    שפשוט יבדוק איך משרד התחבורה עצר את הקווים הפרטים של מהדרין לפני כעשור…

    מושיקו |
    הגב