ח"כ מקלב: על חילול השבת שהתרחש ראש הממשלה נענש במיידי במצב הקואליציה הקשה ברגע זה

ראש הממשלה לא היה יוצא בהצהרות קיצוניות כל כך אם כל המפגש היה מתרחש בלשכתו{פוליטי}

בראיון ל"מהדורה המרכזית" ברדיו "קול ברמה" אמר ח"כ מקלב: ראש הממשלה קיבל הפעם את עונשו בצורת מצב הקואליציה המדרדר והמתוח נוכח חילול השבת, אשר התרחש בביתו בעת זימון השרים לפגישה במהלך השבת. לדעתו של ח"כ מקלב פניו של ראש הממשלה אינן לקראת בחירות.

ח"כ מקלב ציין נחרצות שאין לו ספק בכך שראש הממשלה לא היה יוצא בהצהרות קיצוניות כל כך אם כל המפגש היה מתרחש בלישכתו, היות ושם ישנם מי שיודעים לנתב אותו למישור הנכון בעוד בביתו בבלפור יותר לוחצים על הקצנה ואין שם גורם ממתן.

ח"כ מקלב הסביר שהוא בהחלט יכול להבין את עמידתו הנחרצת של ראש הממשלה בגין השארות הרשות היות והוא ראש הממשלה והוא רואה בזאת חשיבות בהרכב העובדים ובדעותיהם הפוליטיות.

"המפלגות החרדיות יהיו הגורם המפשר בין שר האוצר לראש הממשלה" כך לדעתו של ח"כ מקלב, שאף ציין שאם מנסים לראות סימנים לבחירות באמצעות פנייה מוקדמת למפלגות החרדיות הרי שפנייה כזו טרם נעשתה מה שייתכן שמעיד שראש הממשלה עדיין לא נמצא בישורת הסופית לקראת בחירות, אך יחד עם זאת, הדברים דינמיים ויכולים להיות ברי שינוי לנוכח המצב הנתון ,כך לדבריו של ח"כ מקלב.

ח"כ מקלב הדגיש בראיון ל"מהדורה המרכזית" שלמפלגות החרדיות אין עניין ,או ,צד מועדף בנוגע למחלוקת בין הרשות לתאגיד והן נמנעות מלחוות דעה בנושא, אך יחד עם זאת, ליבו נכמר מרחמים על אותם עובדים שעלולים למצוא עצמם ללא מקום עבודה.
מקלב סיפר שגם היום פנו אליו נציגי העובדים ברשות כשהם מספרים לו על שיעורי התורה בתוך בניין הרשות ומשתפים אותו במר ליבם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.