ח"כ מרגלית : "מובילאיי יכולה לגרום לתנופה של 30 אלף מקומות עבודה בישראל"

אם ישראל תיקח את היתרון הזה ותהפוך למעצמה בתחום הטכנולוגיה לרכב{מדהים}

עסקת מובילאיי הצליחה להדהים גם את בכירי המשק, במה שמסתמנת כעסקת ההייטק הגדולה ביותר אי פעם בשוק הישראלי. רבים מבכירי המשק הביעו את הערכתם על כך, ביניהם גם נשיא המדינה, רובי ריבלין וראש הממשלה, בנימין נתניהו. אך מי שמבין בנושא בצורה הטובה ביותר הוא ללא ספק חבר הכנסת אראל מרגלית, שמכר עשרות חברות הייטק בחייו. מרגלית התראיין לבן כספית ואריה אלדד ב-103FM וסיפר על התגלגלות מובילאיי לחברה מובילה כל כך בשוק הישראלי.

תחילה סיפר מרגלית על מובילאיי: "זאת חברה ירושלמית, מהמחלקה הממוחשבת, שמוכיחה שההייטק הישראלי יכול לפרוץ כמעט כל גבול אפשרי, ואם אתה מחבר מדע לביזנס, אז השמיים הם הגבול. צריך לתת להם הזדמנות. יש פה דבר גדול, הם יושבים בהר החוצבים בירושלים, ואני מאוד גאה בזה. יצא לי להנפיק 14 חברות בנאסד"ק, ולמכור 13 חברות. הן היו גדולות, אבל זה דבר ענק. זאת המכונית האוטונומית שהולכת להיות מושלמת".

"אם ישראל תיקח את היתרון הזה ותהפוך למעצמה בתחום הטכנולוגיה לרכב, כל כך הרבה צעירים יוכלו להיות חלק מהעבודה הזאת, ועם פרנסה בצידה. אינטל היתה השראה להגיע להר חוצבים. אני שמח וגאה לראות את זה. מהתקופה של טדי קולק, והרבה עובדים בדרך, שמשחקים בליגה הלאומית, ונותנים לעולם כיוון חדש, אם הרבה מאוד מקומות עבודה, אם למישהו שם יש שכל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.