ח"כ מרגלית מחזיר אש לליכוד על רקע הקמפיין נגד המחנ"צ

ח"כ מרגלית משיק קמפיין חדש אשר המסר המרכזי הוא "כי רק בכוח מנצחים את נתניהו, די לפחד ממנו, די לחשוש, די להיות נחמד ולהושיט את הלחי השניה"

על רקע הפרסום אודות הקמפיין המבזה של נתניהו נגד ראשי המחנ"צ, ושבועיים למועד הבחירות במפלגת העבודה משיק ח"כ מרגלית קמפיין חדש ובמרכזו המסר : "כי רק בכוח מנצחים את נתניהו"

מרגלית שמוביל קו אגרסיבי נגד רה"מ טוען כי "נתניהו יעוף ברגע שאנחנו נפסיק להיות מנומסים ונחמדים."

"פרסום קמפיין ההסתה של נתניהו נגד בוזי וציפי הוא עוד הוכחה לכל הצקצקנים – צריך לשנות את הטון כדי להעיף אותו מהשלטון.מי שלא ידע להתעמת עם נתניהו יפסיד שוב ושוב"

בפוסט שפרסם הבוקר מרגלית, אמר כי: " אנחנו מפסידים. כי לא חינכו אותנו להתמודד עם גסות נתניהותית, עם אלימות. עם ציניות ושנאה ודה לגיטימציה, זה פשוט לא בדי אן איי שלנו.

האין אלוקים שלו משתק אותנו. עשרים שנה שהאיש הזה, על כל גווניו, מותיר אותנו חסרי אונים. אנחנו נתקלים בו ובשליחיו פעם אחר פעם ונהדפים מעוצמת הרוע, השנאה, האטימות והשקרים. הוא יודע שאנחנו בסדר, הוא מנצל את זה, ככה הוא דורך עלינו כבר עשרים שנה. די. פשוט די. די לפחד ממנו, די לחשוש, די להיות נחמד ולהושיט את הלחי השניה. זה לא יעבוד. הוא ימשיך לדרוך עלינו ולדרוס אותנו כי זה הוא, דורך ודורס. לא ננצח את נתניהו במילים יפות. לא ננצח את נתניהו בחן. הגיע הזמן לשנות את הטון, כדי להחליף את השלטון. רק בכוח מנצחים את נתניהו. ובאתי לנצח."

בסקר שערך מכון סמית (13.6.2017)  בקרב מדגם מייצג של מתפקדים מפלגת העבודה עולה כי מרגלית עם 26%  הוא המתאים ביותר לעימות ישיר מול נתניהו, אחריו נמצאים פרץ עם 23% וגבאי עם 17%. כמו כן, על השאלה את מי נתניהו לא רוצה לראות מולו כיו"ר המפלגה, ענו 23% כי יהיה זה אראל מרגלית,  אחריו פרץ עם 21% וגבאי עם 18%.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.