ח"כ משה גפני: "הציעו לי להיות שר"

בשער העיתון בקהילה פורסמה הבוקר תמונתו של חבר הכנסת משה גפני פרושה על חצי עמוד תחת הכיתוב הענק "הקוסם" כשהוא מסביר בראיון לאלי ביתאן על "קסמיו" בחוק הגיוס חוק שהוגדר "הרע במיעוטו" על ידי גפני עצמו {קוסם או שר?}

בשער העיתון בקהילה פורסמה הבוקר תמונתו של חבר הכנסת משה גפני פרושה על חצי עמוד תחת הכיתוב הענק "הקוסם" כשהוא מסביר בראיון ל'אלי ביתאן על "קסמיו"בחוק הגיוס -חוק ששונה באצבעותיהם של כל חברי הכנסת החרדיים שחברים בקואליציה בתנאי זה, ובנוסף, הוגדר כחוק "הרע במיעוטו על ידם ועל ידי גפני עצמו. ומספר "הציעו לי להיות שר, סירבתי."

השער המפרגן באופן יוצא דופו לחבר הכנסת גפני עורר דיון סוער ברשתות החברתיות בין אנשיו של גפני לאנשים שניסו להבין על מה ולמה זכה לפרגון כזה בשבועון. בין הדברים קרא חבר הכנסת גפני לחבר הכנסת פורוש לתת את מקומו ליעקב אשר במסגרת החוק הנורבגי, והביע חרטה על כך שלא סיכמו את זה מראש בטרם הוגשו הרשימות לכנסת ה20.

דוברו של גפני שהתרברב ברשת החברתית 'טוויטר' עם השער, קיבל תגובות צוננות ממשתמשים אחרים בטוויטר אשר לעגו לסופרלטיב המוגזם והתואר שללא ספק ראוי לעיון מחודש. במשך הראיון מגמת ה"קסם" נמשך כאשר המראיין שואל את חבר הכנסת גפני "אם ראש הממשלה ניגש לפרלמנטר מספר אחת ומציע לו לכהן כשר בממשלה, איך גפני מגיב?" על כך השיב גפני -בגוף ראשון ובצניעות יש לומר "לא. אני מסרב, ושתדע שהציעו לי"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.