ח"כ ניסים זאב בראיון וידאו לקוקר – "בהשוואה למרן הגר"ע יוסף, יש להבדיל בין הטמא לטהור"

ח"כ ניסים זאב, מוחה היום על דבריו של רזי ברקאי.

בראיון לכתב kooker אבי שיף, אומר ח"כ ניסים זאב כי" יש להבדיל בין הטמא לטהור. ההשוואה שנעשתה בידי השדרן רזי ברקאי, היא בין כוח הרע לכוח הטוב, וזה משליך לימי החנוכה ולמאבק התרבותי שיש בתוך מחנה ישראל. רזי ברקאי מעצמו צריך לבוא ולהתנצל. הזמרים בציבור החילוני הם עבודת אלילים בדורנו כעבודה זרה ממש. ולכן ההשוואה שמגיעה מהציבור החילוני, אין להם יכולת לעצור את החשיבה הקלוקלת הזאת".

דברי ח"כ זאב נאמרו על רקע דבריו של רזי ברקאי לעיתון 'גלובס' "אני לא רואה הבדל בין הקהל של אייל גולן לקהל המאמינים של הרב עובדיה יוסף", אמר ברקאי בראיון "קיבלתי את המכה כשנכנסתי לאתרי אינטרנט שונים, קראתי את התגובות, והבנתי שיש עולם שלם שאני לא מכיר. באותו עולם מסתכלים על אייל גולן כעל אליל שמותר לו הכול".

ברקאי המשיך ואמר "זה בדיוק כמו מאות האלפים שליוו את הרב עובדיה יוסף, שסלחו לו על כל משגה שלו, על כל אמירה מיותרת. זה פלח ישראלי שאני מופתע ממנו כל פעם מחדש. זה קהל שומר מסורת, מזרחי, שמסתכל על עובדיה יוסף בהערצה חסרת ביקורת לחלוטין, ומתייחס לאייל גולן בהערצה שסולחת לו מראש על הכול".

רזי ברקאי מסר בתגובה, על הסערה שחולל בדבריו "אני רק יכול לאשר שאכן התראיינתי ל'ליידי גלובס', אך ברצוני לקרוא את הראיון המלא ואת שייכות הדברים שנאמרו בו, ולכן לא אגיב על-כך".

צפו בדבריו של ח"כ ניסים זאב:

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.