ח"כ סטרוק מודה לאלוקים "שלקח את שרון מחיינו", ציפי לבני בתגובה "מדובר בעשבים שוטים, היא מביישת את הכנסת"

ח"כ אורית סטרוק פרסמה אמש (מוצ"ש), סטטוס על פטירתו של ראש-הממשלה לשעבר, אריאל שרון. בעמוד הפייסבוק שלה, הודתה ח"כ סטרוק לאלוקים "שלקח את שרון מחיינו הציבוריים".

בתחילת דבריה כתבה "שרון היה מגדולי הבונים של ארץ ישראל – וגדול מחריביה. מי שידע לנצח את הטרור, ומי שהפך את כל דרום הארץ למוכה טרור. נחישותו העצומה ויכולתו להחליט – ולבצע, אפשרו לו להגיע להישגים מרשימים, וגם למהלכים אסוניים".

לסיום הודתה על שלא הספיק להמיט אסון גם במקומות נוספים, "להודות גם לקדוש ברוך הוא, על כך ששרון נלקח מחיינו הציבוריים בטרם הספיק להמיט על תושבי יהודה ושומרון, ועל תושבי 'עוטף יו"ש' את האסון שהמיט על מתיישבי גוש קטיף ועוטף עזה".

דבריה של סטרוק חוללו סערה גדולה וביקרת קשה, מה שהביא אותה להתנצל בסטטוס נוסף שפרסמה מאוחר יותר בו אמרה "אני מכירה ומוקירה את פועלו של שרון למען עם ישראל וארץ ישראל ואף ציינתי זאת בתגובתי".

היא הוסיפה לאור קולות שונים שעלו כי "לא התפללתי למותו של שרון, לא ביקשתי שייחלה, לא קיוויתי שכך תיפסק כהונתו ואין בי שמחה על הדרך שבה סיים את חייו".

לסיום הסערה וכדי לא לפגוע ברגשות העם כתבה "אינני מנהלת את פנקס החשבונות של הקב"ה, אבל במציאות העובדה שלא יכול היה להמשיך בתוכניות ההרס והגירוש שלו הצילו את מדינת ישראל מהידרדרות נוראה. אני מתנצלת בפני כל מי שנפגע מדברי".

שרת המשפטים, ציפי לבני, הגיבה לדבריה של סטרוק ואמרה "עד שהיא וחלק מחבריה נבחרו לכנסת, היינו טוענים שמדובר בעשבים שוטים. היא ביישה את הכנסת" אמרה והוסיפה כי "אין דרך לבטא את הכאב על מותו של שרון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.